Головна



 

Запрошуємо на роботу медичну сестру,
  керівників гуртків та методистів!

Деталі за телефоном: 562-23-06

 

____________________________________________________________________________________________

 

Онлайн-реєстрація в гуртки 

 


 

 _____________________________________________________________________

Запрошуємо на віртуальну екскурсію нашим закладом!
 

Переглянути відео


 





_______________________________________________________________________________________________

План заходів під час осінніх канікул




 

 

 



_______________________________________________________________________________________________

В гуртку образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко) пройшло заняття на тему: "Казкові дерева"!





 


 


Вітаємо вихованців зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник Ірина Ємець, керівники гуртків Діна Федорінова та Ірина Слободян), які здобули Гран-прі та ІІ місце у Міжнародному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста Осінь"!



 


Вітаємо вихованців народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова, керівники гуртка Ігор Короленко, Марина Дворецька, Юлія Зубаха, культорганізатор Наталія Пироженко), які здобули Гран-прі та І місце у Всеукраїнському хореографічному конкурсі "Золотий вінець Терпсихори" у м. Рівне! 




 


22 жовтня керівник гуртка образотворчого мистецтва "Вернісаж" Вікторія Лещенко провела майстер-клас для працівників "Малюнок на склі"!





 

 



 


20 жовтня керівник студії "Майстерня глиняної іграшки" Дарія Пушкарська провела майстер-клас для працівників закладу у техніці ліплення із глини!

Фотозвіт




 





 


21 жовтня в рамках атестації методист Марина Довгаль провела майстер-клас для працівників закладу на тему "Використання сервісу Canva для створення навчального відео"!

 

Фотозвіт



 


Зустрічайте тематичну виставку малюнка "Я у Всесвіті" вихованців народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина)!
 

Фотозвіт


 

 


Тематична виставка робіт "Барви осені" вихованців зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" гуртка "Феєрверк фантазій" (керівник Інна Гонца)!

 

 



 


Неймовірно яскрава тематична виставка малюнка "Під куполом цирку" вихованців народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина) !

Фотозвіт



 




 


Тематична виставка робіт "Осінні листочки для сина і дочки" вихованців народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" гуртка "Орігамі" (керівник Тамара Чернюк)! 

Фотозвіт









 


Вітаємо вихованців ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" (керівник Ксенія Короткевич, керівник гуртка Наталія Гуцалюк), які посіли І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Київ єднає”!





 


Тематична виставка малюнка "Березовий гай" вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко)!









 


Зустрічайте тематичну виставку малюнка "Чарівна осінь" вихованців зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" (керівник Інна Гонца)!

Фотозвіт







 


#День_Захисника_України
#День_українського_козацтва
#Захисникам_України_присвячується

В гуртку "Шахи" (керівник Тетяна Мазко) відбувся шаховий турнір, присвячений Дню Захисника України!


 


 


#День_Захисника_України
#День_українського_козацтва
#Захисникам_України_присвячується

Вихованці ансамблю бандуристів "Доріженька" (керівник Галина Сингаєвська) вітають з Днем Захисника України!

Переглянути відео
 


#День_Захисника_України
#День_українського_козацтва
#Захисникам_України_присвячується

Тематична виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Щедра козацька земля на таланти"!

Фотозвіт



 


#День_Захисника_України
#День_українського_козацтва
#Захисникам_України_присвячується

В гуртку "Пізнайко" (керівник Інна Гонца) творчого об'єднання "Маленькі розумнички" відбулось тематичне заняття, присвячене Дню Захисника України!



 


#День_Захисника_України
#День_українського_козацтва
#Захисникам_України_присвячується

З нагоди відзначення Дня Захисника Україникерівник гуртка "Флорія" Марина Селезньова провела для вихованців тематичне заняття!

Фотозвіт






 


#День_Захисника_України
#День_українського_козацтва
#Захисникам_України_присвячується

Тематичне заняття, присвячене Дню Захисника України, у зразковому художньому колективі гуртку образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Ганна Валюх)!

Фотозвіт



 


#День_Захисника_України
#День_українського_козацтва
#Захисникам_України_присвячується

Привітання до Дня українського козацтва від народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники Інна Борзенкова, Ірина Бєльтюкова, керівники гуртка Ігор Короленко, Марина Дворецька, Юлія Зубаха, акомпаніатор Ірина Громова, культорганізатор Наталія Пироженко!

 

09 жовтня вихованці зразкового художнього колективу хору "Соняшник" (керівник Світлана Рябінко, керівник гуртка Марина Дроздова) взяли участь у ХІІІ Всеукраїнському фестивалі "Вишгородська Покрова"!





 


З 4 по 6 жовтня наш заклад взяв участь у ІІ Міжнародному уроці доброти - було проведено уроки доброти про гуманне ставлення до тварин!

Фотозвіт






 


З 04 по 10 жовтня у всьому світі відзначають Тиждень космосу! Керівник студії "Майстерня глиняної іграшки" Дарія Пушкарська провела для вихованців тематичний захід "Космічні мандри"!







 


05 жовтня вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова) взяли участь у святковому концерті з нагоди Дня працівника освіти!



 


 


Вітаємо керівника студії бального танцю "Імперія танцю" Анатолія Макашева з оголошенням Подяки Голови Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації! Бажаємо натхнення, здоров'я, достатку та всіх життєвих благ!








 


Зі Всесвітнім днем тварин вітають вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова, керівники гуртка Ігор Короленко, Марина Дворецька, Юлія Зубаха, акомпаніатор Ірина Громова, культорганізатор Наталія Пироженко)!

Переглянути відео


 


Вітаємо вихованців ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" (керівник Ксенія Короткевич, керівник гуртка Наталія Гуцалюк), які посіли І місце у INTERNATIONAL COMPETITION «ТВОРЧІ!»!






 


Вітаємо керівника гуртка ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" Наталію Гуцалюк, керівника гуртка народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" Марину Дворецьку та методиста Марину Довгаль з нагородженням Грамотами управління освіти Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації! Бажаємо наснаги, здоров'я, любові, достатку та всіх життєвих благ!

 


Подарунки для улюблених вчителів створювали на занятті вихованці гуртка рукоділля "Долоньки" (керівник Світлана Яценко)! 

Фотозвіт






 


Кращий подарунок - той, що створено своїми руками! Вихованці гуртка "Флорія" (керівник Марина Селезньова) створювали на занятті подарунки для вчителів з природних матеріалів! 
 

Фотозвіт






 


Тематична виставка робіт "Дари осені" вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко)!

Переглянути відео




 


Тематична виставка робіт вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца) "Чарівна Африка" - це яскраві дитячі роботи, які зігрівають своїми емоціями!
 

Фотозвіт




 


25 вересня вихованці студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники Анатолій Макашев та Юлія Лобановська) відкрили конкурсний сезон! Вітаємо учасників Всеукраїнських змагань з бального танцю "Star way cup" з чудовими результатами:
І місце - Столярчук Платон та Радукан Марія
ІІІ місце - Федорчук Єгор та Свириденко Катерина
ІІІ, V місця - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина

Пишаємось вами та бажаємо нових перемог!


 

 

Вітаємо вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина) Анастасію Мельник - дипломантку відкритого міського конкурсу "Бієнале Палітра. Вікіпедія математики"! Пишаємось та бажаємо підкорення нових творчих висот!







 


Знайомтесь: Вишневська Олеся - вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина). Олеся мріє стати графічним дизайнером-художником і в неї це обов'язково вийде! У персональній виставці "Сходинки творчості" вона презентує неймовірні складні роботи лише після 4 років навчання у студії! Пишаємось нашою вихованкою, бажаємо нових здобутків і здійснення мрій!

Фотозвіт

 


Вітаємо наших випускників зі вступом до закладів вищої освіти!
Руслана Гонца (вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Скринька творчості» гуртка «Феєрверк фантазій», керівник Інна Юріївна Гонца) - Коледж Київського національного університету технологій та дизайну, спеціальність "Дизайн";
Аліна Пономарьова (вихованка зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance», керівник Ірина Григорівна Ємець, керівник гуртка Ірина Петрівна Слободян) - Фаховий коледж «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальність "Хореографія";
Діана Шевчук (вихованка зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance», керівник Ірина Григорівна Ємець, керівник гуртка Ірина Петрівна Слободян) - Київський університет імені Бориса Грінченка, спеціальність "Хореографія";
Карина Москаленко (вихованка ансамблю сучасного танцю "ЮЛА", керівник гуртка Наталія Сергіївна Гуцалюк) - Фаховий коледж «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальність "Хореографія";
Юлія Батрак (вихованка народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак", керівники Ірина Едуардівна Бєльтюкова, Інна Вікторівна Борзенкова) - Київський національний університет культури і мистецтв, спеціальність "Режисура кіно і телебачення".

 


Вітаємо керівника гуртка рукоділля "Долоньки" Світлану Яценко з перемогою у VI Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Кольорові мрії"!



 







 


4 вересня в нашому закладі відбулось свято початку навчального року "Вас запрошує "Дивоцвіт"! Запальний концерт, майстер-класи, яскрава фотолокація, запис до гуртків та неймовірні дитячі посмішки - все за чим ми так сумували!


Переглянути відео

         Переглянути відео


_________________________________________________________________________________________

Вітаємо вихованців народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина) - призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Намалюй свою "МРІЮ"!
ІІ місце - Бурбела Артем
ІІ місце - Захарченко Євгеній
ІІІ місце - Фесенко Софія
ІІІ місце - Ліхтнер Єва
ІІІ місце - Кармазіна Марія


 


Рекламна виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Дитинство "Дивоцвіт"!

Переглянути відео




 


30 серпня 2021 року відбулась педагогічна рада на тему: "Пріоритетні завдання діяльності БДЮТ "Дивоцвіт" на 2021-2022 навчальний рік".

Фотозвіт




 


Тематична виставка вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Незалежна і єдина будь навіки, Україно!", присвячена 30-річчю незалежності України.

Переглянути відео




 


Ансамбль бандуристів "Доріженька (керівник Галина Сингаєвська) вітає з Днем незалежності України!


Переглянути відео




 

 


Вітаємо з Днем незалежності України!

Україно моя співуча,
Ніжна нене, колиска добра!
Я люблю твої древні кручі,
Буйну зелень на схилах Дніпра.
Ти одвічна - у пісні, у слові,
В думах сивого кобзаря,
Україно моя казкова,
Наше серце для тебе співає!


Переглянути відео

 


Презентуємо результати проекту для працівників "Від творчих пошуків до творчих здобутків", який було започатковано в БДЮТ "Дивоцвіт" у 2020-2021 навчальному році!

Переглянути відео





 


Вітаємо психолога Інну Андрійко, якій оголошено Подяку Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)! Пишаємось та бажаємо нових звершень!









 


Звіт з навчально-методичної роботи за 2020-2021 навчальний рік

Переглянути 








 


Тематична виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Як тебе не любити, Києве мій!", присвячена Дню Києва!

Переглянути відео






 


На тематичному занятті до Дня Києва вихованці гуртка тістопластики "Долоньки" (керівник гуртка Світлана Яценко) зелений символ Києва - каштан !


 




 



 


В гуртку образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко) та зразковому художньому колективі хорі хлопчиків "Амадеус" (керівник гуртка Ганна Сібріна, акомпаніатор Ольга Фарбей) пройшло комбіноване заняття "Києве мій", присвячене Дню Києва!




 


Вихованці гуртка "Чарівний гачок" (керівник Олександра Мироненко) відвідали з екскурсією Раду волонтерів Дарницького району: отримали незабутні враження від спілкування з волонтерами та передали нашим захисникам роботи, створені власноруч!




 


Традиційно до закінчення навчального року вихованці відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва підготували підсумкову виставку робіт "Який чудовий цей світ"!

Фотозвіт





 


25 травня працівники "Дивоцвіту" відвідали з екскурсією Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України! Бузок, магнолія, півонія, рододендрони - всієї краси, що квітне, не перелічити!
 

Фотозвіт




 

 


Вітаємо зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник Ірина Ємець, керівники гуртків - Ірина Олійник, Ірина Гомонюк, Діна Федорінова), які здобули дві ІІІ премії у Міжнародному фестивалі "Super Star Fest"!




 


Вітаємо народний художній колектив ансамбль народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова, керівники гуртка - Ігор Короленко, Юлія Зубаха, Марина Дворецька), який здобув три І премії у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості "Мануfest"!



 


Вітаємо вихованців народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина) - переможців Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Великодній розмай"!
І місце - Яриновська Марія
І місце - Вишневська Олеся
І місце - Брикайло Стефанія
ІІ місце - Бурбела Артем
ІІ місце - Шоференко Анастасія
ІІ місце - Фесенко Софія
ІІ місце - Гончаренко Анастасія
ІІ місце - Денисова Діана
ІІ місце - Кармазіна Марія

 


#Тиждень_безпеки_дорожнього_руху
Тематична виставка робіт вихованців  відділу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва "Безпека на дорозі - безпека життя!"

Переглянути відео





 


#День_вишиванки_2021
#Моя_вишиванка

До Дня вишиванки вихованка гуртка "Декоративне малювання" народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк) Олександра Ксензова створила неймовірну тематичну роботу "Український національний одяг Дніпропетровської області!"






 


#День_вишиванки_2021
#Моя_вишиванка

Тематична виставка робіт вихованців "Вишиванка - символ України", присвячена Всесвітньому дню вишиванки!

Переглянути відео



 


Вітаємо вихованців ансамблю народного танцю "Промені Хорса" (керівник Василь Якубовський) Верну Миколу та Шияна Данила, дипломантів Міжнародного конкурсу трюкачів "Віртуози танцю"! Пишаємось та бажаємо нових здобутків!









 


Вітаємо вихованців - учасників міського конкурсу дитячої та юнацької творчості "Збережемо воду H2O"!
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк):
ІІІ місце - Школьна Ольга
ІІІ місце - Ляхова Поліна
Диплом - Ружицька Божена
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості", гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" (керівник Інна Гонца):
І місце - Сивоконь Майя
Диплом - Лихо Поліна

 


Тематична виставка робіт вихованців гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Моя сім'я - моє багатство", присвячена Міжнародному дню сім'ї!

Переглянути відео





 


Вітаємо зразковий художній колектив хор "Соняшник"(керівник Світлана Рябінко, керівник гуртка Марина Дроздова, акомпаніатор Ірина Бабієнко) - лауреата І премії у V Міжнародному інтернет-конкурсі мистецтв "Musical South Palmyra" (м.Одеса)! Пишаємось та зичимо нових перемог!



 




 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники Анатолій Макашев та Юлія Лобановська), які здобули чудові результати у Всеукраїнських змаганнях "Kyiv open cup"  08 травня:
І місце - Горбаченко Дар'я
І, ІІ місця - Климович Олександра
ІІ,ІІ місця - Черних Ярослав та Піляшенко Соломія 
ІV, V місця - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
 





 


Тематична виставка робіт вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца) "Чарівна Африка"!

Фотозвіт




 


Вихованці зразкового художнього колективу дитячого театру "Калейдоскоп" (керівник Олена Руднєва) вітають матусь з Днем матері! 
 

Переглянути відео






 


До Дня пам'яті та примирення працівники "Дивоцвіту" створювали неймовірну красу з керівником "Майстерня глиняної іграшки" Дарією Пушкарською!






 


До Дня пам'яті та примирення вихованці відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва підготували тематичну виставку робіт "Квітка пам'яті".

Переглянути відео




 


Вітаємо ансамбль бандуристів "Доріженька" (керівник Галина Сингаєвська), який здобув Гран-прі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв "Сяйво Первоцвітів"!









 


Вітаємо керівника гуртка "Шахи" Тетяну Мазко з нагородженням Почесною грамотою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)! Пишаємось! Бажаємо натхнення, міцного здоров'я та нових творчих звершень!

 






 


Весняний настрій панує в "Дивоцвіті"! Керівник гуртка "Майстерня глиняної іграшки" Дарія Пушкарська провела для працівників майстер-клас "Весняна композиція"!






 


Тематична виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Великодній настрій"!

Переглянути відео






 


Вітаємо вихованку гуртка "Феєрверк фантазій" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца) Руслану Гонцу, яка здобула ІІІ місце у Всеукраїнському екологічному онлайн-конкурсі декоративно-прикладного мистецтва "Друге життя"!



 


Тематична виставка робіт вихованців гуртків образотворчого мистецтва "Чорнобиль біль - світла пам'ять", присвячена роковинам Чорнобильської трагедії.
 

Переглянути відео




 


Напередодні Дня Чорнобильської трагедії керівник гуртка "Шахи" Тетяна Мазко провела захід "Стежками Прип'яті. Чорнобильська трагедія у пам'яті й серцях".
 

Фотозвіт


 

 


Вітаємо народний художній колектив ансамбль народного танцю "Гопак" (керівники Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова) з перемогою у номінації "Краще виконання народного танцю" в IV Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного танцю "Київське видноколо"!



 


Вітаємо ансамбль бандуристів "Доріженька" (керівник Галина Сингаєвська), який посів І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Fest music"! Пишаємось та бажаємо нових перемог! 



 






 


Вітаємо вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина) Мельник Анастасію, яка стала дипломанткою ІІ Всеукраїнського бієнале дитячого образотворчого мистецтва "Палітра 2021"! Пишаємось і бажаємо натхнення та нових здобутків!



 


Вітаємо переможців Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю конкурсу "Grand Fest Art" !
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца):
Гурток "Феєрверк фантазій":

І місце - Дем'янчук Вероніка
І місце - Вдовенко Софія
ІІ місце - Кравченко Дар'я 
Гурток  образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик":
І місце - Кучеренко Дар'я
І місце - Трофімова Ксенія
Гурток образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко):
І місце - Ковбасюк Микита
І місце - Федоренко Наталія
І місце - Нечипоренко Даяна
І місце - Лутай Михайло 
Керівники гуртків Інна Гонца та Вікторія Лещенко нагороджені Поядками за високий професіоналізм, майстерність, особистий внесок у творчий розвиток дітей та юнацтва, збереження та процвітання національної культури та мистецтва України! 


Вітаємо призерів Всеукраїнського відкритого онлайн-конкурсу дитячої творчості "Зоряні крила"! 
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк):
І місце - Школьна Ольга
ІІ місце - Ляхова Поліна
ІІІ місце - Карван Анастасія
ІІІ місце - Іванова Поліна
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина):
ІІ місце - Новицький Нікіта
Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Світлана Мачула):
ІІ місце - Карімова Діана
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца):
Гурток "Феєрверк фантазій":

ІІІ місце - Бурих Олена
ІІІ місце - Завідна Катерина
Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик":
ІІ місце - Краса Софія
ІІІ місце - Шидловський Максим
ІІІ місце - Шиян Микита
Гурток "Чарівний гачок" (керівник Олександра Мироненко):
ІІ місце - Чорна Лідія
Гурток образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко):
Грамота Уружбурова Мілена

 


Тематична виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Чудовий світ навколо", присвячена Всеукраїнському Дню довкілля!

Переглянути відео





 


Вітаємо учасників Всеукраїнського онлайн конкурсу "Noosphere Space Art Challenge", нагороджених дипломами: Дмитренко Майю, Сулім Каріну, Ляхову Поліну, Школьну Ольгу, Савченка Дмитра (гурток "Декоративне малювання" народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка", керівник Тамара Чернюк); Мазко Діану (зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит", керівник Світлана Мачула); Даниліну Віру, Шидловського Максима, Шияна Микиту, Лапко Ніну, Красу Софію, Петрійчук Анжеліку (гурток "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості", керівник Інна Гонца) !
 


Вітаємо вихованців - учасників Всеукраїнського онлайн-конкурсу читців та малюнка "Тарасова весна":
Гурток образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко):
І місце - Черкас Софія
ІІ місце - Нечипоренко Даяна
ІІІ місце - Рафалюк Вероніка
Дипломи - Федоренко Наталія, Зданевич Софія
Гурток "Декоративне малювання" народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк):
Дипломи - Кравець Ніна, Левченко Анастасія, Навродський Артем, Тарасюк Ліза, Школьна Ольга, Микитенко Євгенія
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина):
Диплом - Гоголенко Вероніка
Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Світлана  Мачула):
Дипломи - Голодович Марія, Орлова Євгенія, Куля Анастасія, Трохименко В'ячеслав
Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца):
Дипломи - Поліщук Олександра, Шидловський Максим, Гончаренко Анастасія, Попова Катерина

 


Тематична виставка робіт вихованців відділу декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва "Космічні фантазії", присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики!

Переглянути відео





 


Вітаємо учасників міського конкурсу дитячої та юнацької творчості "Допоможемо птахам узимку": 
Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца):
І місце - Краса Софія
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк):
Диплом - Савченко Дмитро

 


25 березня відбулась педагогічна рада на тему "Нетрадиційні прийоми організації індивідуально особистісного підходу при навчанні для розвитку творчого потенціалу вихованців". У онлайн-нараді взяли участь 31 педагогічний працівник. Про свій досвід роботи розповіли керівники гуртків Занько М.В., Кравчук Т.О., Мазко Т.А., Мазур М.В., Остапенко О.В.,Селезньова М.В., Чернюк Т.М. Також обговорювалось питання дистанційної роботи керівників гуртків під час карантину та зверталась увага на збереження контингенту вихованців.


Вітаємо вихованців - призерів районного конкурсу "Збережемо птахів"!
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина):
ІІ місце - Омельченко Богдан
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості", гурток "Феєрверк фантазій" (керівник Інна Гонца):
ІІ місце - Бурих Олена
ІІІ місце - Віхтюк Олександра
Гурток "Чарівний гачок" (керівник Олександра Мироненко):
І місце - Олейнікова Марія

 


Вітаємо з Днем народження Ліну Костенко - неймовірну перлину сучасної української літератури !
"Берізки по коліна у воді" на слова Ліни Костенко, музику Богдани Фільц, виконує зразковий художній колектив хор "Соняшник" (керівник Світлана Рябінко, керівник гуртка Марина Дроздова, акомпаніатор Ірина Бабієнко)!

Переглянути відео

 


Вітаємо вихованців - призерів міського конкурсу "Збережи ялинку"!
Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" (керівник Людмила Вороніна):
І місце - Омельченко Лілія
І місце - Яриновська Марія
І місце - Назарова Ксенія
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк"):
ІІ місце - Школьна Ольга
ІІ місце - Ляхова Поліна
Зразковий художній колектив гурток "Шиємо на Барбі"(керівник Олена Шендюк):
І місце - Долгополова Вероніка
ІІ місце - Яриновська Марія
ІІ місце - Коваленко Олександра
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості", гурток "Феєрверк фантазій" (керівник Інна Гонца):
І місце - Омельченко Дарина
ІІІ місце - Гонца Руслана
Гурток "Чарівний гачок" (керівник Олександра Мироненко):
І місце - Турчина Зінаїда

 


Вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина) та зразкового художнього колективу гуртка "Шиємо на Барбі" (керівник Олена Шендюк) презентують тематичну виставку робіт "Венеціанський карнавал"!

Фотозвіт



 


Продовжуємо випробовувати свої сили в різних видах діяльності - керівник гуртка народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" Марина Дворецька провела для працівників "Дивоцвіту" заняття з йоги!

Фотозвіт




 


16 березня керівник зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" Інна Гонца провела для працівників "Дивоцвіту" майстер-клас зі створення брошки: ми навчились виготовляти квіти з фоамірану !

Фотозвіт




 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники Анатолій Макашев та Юлія Лобановська), які здобули чудові результати у Міжнародних змаганнях зі спортивного бального танцю "Кубок Чемпіона":
І місце - Гриценко Тарас та Бернацька Софія
ІІ місце - Горбаченко Дар'я
ІІ місце - Нечитайло Анна
ІІ місце - Климович Олександра
ІІ місце - Власюк Андрій та Сіліверстова Анастасія
ІІ місце - Латишева Марія
ІІІ місце - Коміссарова Дар'я
V місце - Казимір Варвара
VI місце - Скутін Олександр та Климович Олександра 
VI місце - Куля Анастасія
VІІ місце - Мендограло Марія
VIII місце - Сніцарук Ярослава
Пишаємось та бажаємо натхнення і досягнення нових висот! 

 


З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки зразковий художній колектив хор "Соняшник" (керівник Світлана Рябінко, керівник гуртка Марина Дроздова, акомпаніатор Ірина Бабієнко) взяв участь у концерті "Знов весна, і знов надії", який відбувся в музеї Лесі Українки!


 


Вітаємо вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко), які отримали чудові результати у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Українські візерунки"!
І місце - Черкас Софія
ІІ місце - Євтєєв Леонард
ІІ місце - Обідіна Поліна
ІІ місце - Обідіна Станіслава
ІІ місце - Рафалюк Вероніка
Бажаємо подальших перемог!

 


Вітаємо вихованців зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца) - призерів Міжнародного конкурсу "До 8 Березня" !
Гурток "Феєрверк фантазій":
ІІ місце - Євтєєва Ірина
ІІІ місце - Вдовенко Софія 
ІІІ місце - Вергун Вікторія
ІІІ місце - Євтєєва Марія
ІІІ місце - Завідна Катерина
ІІІ місце - Краса Софія
ІІІ місце - Попова Катерина
ІІІ місце - Ревака Вікторія
Диплом - Сивоконь Майя
Диплом - Канайкіна Емілія
Диплом - Байдіна Єлизавета
Гурток "Чарівний пензлик":
Диплом - Поліщук Олександра
Диплом - Кучеренко Марія

 


Вітаємо вихованців ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" (керівник гуртка Наталія Гуцалюк), які здобули дві І премії у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв "Мистецький передзвін"! Пишаємось Вами! Бажаємо натхнення та нових перемог!




 


Вітаємо вихованців - учасників міського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Світ без насильства"!
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина):
Диплом - Омельян Аріна
Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Світлана Мачула):
Диплом - Стаднік Марія
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості", гурток "Чарівний пензлик" (керівник Інна Гонца):
Диплом - Сосновська Вєлєна
Диплом - Краса Софія

 


Ділимось нашими новими здобутками: результати майстер-класу з олійного живопису для працівників "Пейзаж" від керівника зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" Світлани Мачули! 

Фотозвіт




 


Вихованці зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Світлана Мачула) опановують новий вид мистецтва - барельєф! Перші успіхи демонструють у виставці робіт вихованців "Натюрморт" !

Фотозвіт




 


Вітаємо вихованців - учасників Всеукраїнської акції-флешмобу "Різдвяні канікули" !
Дипломами відзначено:
Народний художній колектив студія образотворчого мистетцва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина): 
Денисову Діану, Яриновську Марію, Ступак Дар'ю, Мишко Марину, Захарченко Євгенія
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості", гурток "Чарівний пензлик" (керівник Інна Гонца): Матьошко Евеліну, Давидюк Христину
Зразковий художній колектив гурток "Шиємо на Барбі" (керівник Олена Шендюк): Ганжу Мар'яну, Омельян Аріну, Лопатіну Катерину, Шапоренко Любаву, Яриновську Марію
Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Світлана Мачула): Карімову Діану
Гурток "Майстерня глиняної іграшки" (керівник Дарія Пушкарська): Галушко Антоніну, Овчарову Марину, Кухаренко Ангеліну

 


Вітаємо наших вихованців - призерів відкритого дистанційного конкурсу-виставки новорічно-різдвяних композицій "Ялинка New Style" 2021 !
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина):
І місце - Шмиголь Марта
ІІІ місце - Кабкова Вероніка
ІІІ місце - Горбач Анна
ІІІ місце - Захарченко Євгеній
ІІІ місце - Молчун Гліб
Грамота - Іванова Полінова, Стажко Кассія, Новицький Нікіта
Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" (керівник Людмила Вороніна):
ІІ місце - Дуброва Софія
ІІІ місце - Кузьменко Юлія
Грамота - Яриновська Марія, Воронець Софія
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк):
І місце - Шиян Данило
ІІ місце - Крамнична Марія
ІІ місце - Кияниця Катерина
ІІ місце - Школьна Ольга
ІІІ місце - Солоїд Анна
ІІІ місце - Черниш Оксана
ІІІ місце - Сапінська Дар'я
ІІІ місце - Князєва Анна
ІІІ місце - Ляхова Поліна
Грамота - Школьна Тетяна, Карван Анастасія, Дмитренко Майя
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца):
Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик"

ІІІ місце - Радукан Марія
ІІІ місце - Матьошко Евеліна
Грамота - Шидловський Максим
Гурток "Феєрверк фантазій"
ІІ місце - Лавренюк Олександр
ІІ місце - Прозор Єлизавета
ІІ місце - Гедзенко Діана
ІІІ місце - Бурдейний Мілан
ІІІ місце - Ганжа Дарина
ІІІ місце - Кравченко Дар'я
ІІІ місце - Коваленко Олександра
ІІІ місце - Бурих Олена
Грамота - Дараган Аріна, Краса Софія, Вдовенко Софія
Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Світлана Мачула):
ІІ місце - Мельник Дмитро
ІІІ місце - Сташенко Віра
ІІІ місце - Кабальський Матвій
Гурток образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко):
ІІІ місце - Григорович Поліна
Грамота - Черкас Софія, Сліпич Ангеліна
Гурток "Майстерня глиняної іграшки" (керівник Дарія Пушкарська):
ІІ місце - Галушко Антоніна
ІІ місце - Вовк Ксенія-Зареслава
ІІ місце - Замишляєва Софія
ІІІ місце - Піонткевич Софія
Грамота - Галушко Антоніна
Гурток "Чарівний гачок" (керівник Олександра Мироненко):
І місце - Порхун Анастасія
Гурток "Флорія" (керівник Марина Селезньова):
ІІ місце - Філіпович Кароліна
ІІ місце - Богачова Марія
ІІІ місце - Семенюк Анна
ІІІ місце - Селезньова Евеліна
Грамота - Наказна Юлія


Вихованці гуртка гри на духових інструментах (керівник Михайло Занько) вшановують творчу спадщину видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка !

Переглянути відео





 


Тематична виставка малюнка вихованців гуртків образотворчого мистецтва "Світ Кобзаря очима дітей", присвячена 207-й річниці від дня народження Тараса Шевченка !

Фотозвіт




 




 


"Тополя" на слова Тараса Шевченка у виконанні ансамблю бандуристів "Доріженька" (керівник Галина Сингаєвська) !

Переглянути відео






 


Напередодні дня народження Кобзаря працівники БДЮТ "Дивоцвіт" відвідали Київський літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка! 

Фотозвіт






 


З нагоди 207-ї річниці від дня народження Кобзаря - "Орися ж ти, моя ниво" на слова Тараса Шевченка виконує зразковий художній колектив хор "Соняшник" (керівник Світлана Рябінко, акомпаніатор Ірина Бабієнко) !

Переглянути відео




 


Матусі, готові до квесту "Впізнай себе"? Вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца) намалювали до Міжнародного жіночого дня мамині портрети !

Фотозвіт



 


Вітаємо акомпаніатора народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" Ірину Громову з нагородженням Грамотою Департаменту освіти і науки за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання столичної молоді та з нагоди Міжнародного жіночого дня !






 


Вихованці гуртка гри на духових інструментах та керівник гуртка Михайло Занько вітають всіх жінок з прийдешнім святом 8 Березня !

Переглянути відео






 


Подаруночки для матусь до свята 8 Березня вже готові у вихованців гуртка "Майстерня глиняної іграшки" (керівник Дарія Пушкарська) !
 







 

 


Ансамбль сучасного танцю "ЮЛА" (керівник Ксенія Короткевич, керівник гуртка Наталія Гуцалюк) вітає всіх жінок з прийдешнім святом та дарує хореографічну композицію "В ритмі весни" у виконанні вихованки ансамблю Софії Фесенко !

Переглянути відео




 


#GlobalLesyaUkrainka2021
03 березня працівники "Дивоцвіту" відвідали мистецький проєкт "Леся Українка: 150 імен" до 150-річчя від дня народження видатної драматургині, поетеси, письменниці та громадської діячки Лесі Українки. Було дуже цікаво, пізнавально, сучасно і яскраво! Після екскурсії виставкою відвідали пам'ятник Лесі Українки в парку "Міський сад"!

Фотозвіт
 


Долучаємось до психологічних знань! 04 березня працівники "Дивоцвіту" розглядали з психологом Інною Андрійко питання самооцінки: розпочали з невеличкого блоку теорії, після якого насолодились її авторськими арт-терапевтичними вправами!

Фотозвіт




 


"Весна прийшла!" - тематична виставка малюнка вихованців зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Світлана Мачула) !

Фотозвіт





 


"Святковий настрій" - тематична виставка малюнка вихованців гуртка "Декоративне малювання" народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк) !

Фотозвіт





 


Вихованці гуртка "Флорія" (керівник Марина Селезньова) готуються до Свята 8 Березня !










 


До весняних свят вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца) підготували тематичну виставку малюнка "Квіти для любих матусь"!

Фотозвіт



 


Вихованці гуртка "Феєрверк фантазій" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца) вже готують подаруночки для матусь!

Фотозвіт





 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники Анатолій Макашев та Юлія Лобановська) з чудовими результатами у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного бального танцю "Proart Dance Festival": 
І місце - Бернацька Софія
ІІ місце - Коган Софія 
ІІ місце - Дворнік Даниіл та Макаренко Соломія
ІІ місце - Столярчук Платон та Радукан Марія
ІІ місце - Іваніченко Дар'я
ІІІ місце - Коломієць Матвій та Карамаркова Аріна 
ІV місце - Нечитайло Анна
ІV місце - Горянський Лев та Ковальчук Софія
V місце - Сіліверстов Олександр та Нечитайло Анастасія 
V місце - Ковалевська Катерина
VІ місце - Скутін Олександр та Климович Олександра

 


#Леся_Українка_150 років
До дня народження Лесі Українки вихованці зразкового художнього колективу дитячого театру "Калейдоскоп" (керівник Олена Руднєва) підготували уривок з її поеми "Бояриня"!

Переглянути відео

 


#Леся_Українка_150_років
З нагоди 150-річчя з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки ми підготували відеопрезентацію про пам'ятники, встановлені на її честь!

Переглянути відео


 


#Леся_Українка_150_років
З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки керівник гуртка ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" Наталія Гуцалюк створила хореографічну композицію на слова Лесі Українки "Хотіла б я тебе, мов плющ, обняти!"

Переглянути відео
 


#Леся_Українка_150_років
Керівник гуртка "Майстерня глиняної іграшки" Дарія Пушкарська підготувала майстер-клас "Лісова мавка" з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки!

Переглянути відео


 


#Леся_Українка_150_років
Уривок з поеми Лесі Українки "Одержима" виконує вихованка зразкового художнього колективу дитячого театру "Калейдоскоп" (керівник Олена Руднєва) Анастасія Білоус!

Переглянути відео


 


#Леся_Українка_150_років
Пісня Богдани Фільц на слова Лесі Українки "Он ярочки зелененькі" у виконанні зразкового художнього колективу хору "Соняшник" (керівник Світлана Рябінко, керівник гуртка Марина Дроздова, акомпаніатор Ірина Бабієнко) !

Переглянути відео



 


#Леся_Українка_150_років
На зеленому горбочку,
У вишневому садочку,
Притулилася хатинка,
Мов маленькая дитинка...


Керівник зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" Інна Гонца провела в гуртку "Феєрверк фантазій" тематичне заняття, присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки !

Фотозвіт
 


#Леся_Українка_150_років
До 150-річчя від дня народження Лесі Українки вихованці гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва підготували тематичну виставку робіт "Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!"

Фотозвіт









 


Вітаємо з відзнакою колектив авторів - педагогічних працівників Інну Гонцу (керівника зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості"), Марину Довгаль (методиста), Ірину Зеленюк (заступника директора з навчально-виховної роботи), Тетяну Кравчук (методиста), Світлану Мачулу (керівника зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит"), Галину Сингаєвську (керівника ансамблю "Доріженька"), Світлану Яценко (керівника гуртка тістопластики "Долоньки"), які брали участь у X Відкритому методичному фестивалі "Київ М-Fest 2021" в номінаціях: "Я-методист закладу позашкільної освіти" та "Технології дистанційного навчання у позашкіллі". Бажаємо успіхів у подальшій роботі !
 


Вітаємо вихованців народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина) - призерів Всеукраїнського конкурсу образотворчого мистецтва "Різдвяний ангел" !
І місце - Яриновська Марія
ІІ місце - Сас Софія
ІІ місце - Нечипоренко Ірина



 


Вітаємо Гонцу Інну Юріївну, керівника гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості", яка посіла ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2021" !


 


Мова наша мова,
мрійнику - жар-птиця,
Грішнику - спокута,
спраглому - криниця...


До Міжнародного дня рідної мови керівник гуртка "Майстерня глиняної іграшки" підготувала майстер-клас "Жар-птиця"!

 

Переглянути відео
 


Тематична виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Наша мова калинова", присвячена Міжнародному дню рідної мови !

Переглянути відео





 


З Міжнародним днем рідної мови всіх вітають вихованки гуртка естрадного вокалу "Софіт" (керівник Галина Сингаєвська) Злата Кириловська та Софія Сингаєвська !

Переглянути відео





 


Керівник гуртка "Пізнайко" творчого об'єднання "Маленькі розумнички" Інна Гонца провела для вихованців тематичне заняття, присвячене Міжнародному дню рідної мови!

Переглянути відео





 


Вихованці гуртка "Розумні дошкільнята" творчого об'єднання "Маленькі розумнички" (керівник гуртка Мирослава Мазур) вітають всіх з Міжнародним днем рідної мови!

Переглянути відео





 


#День_Героїв_Небесної_Сотні
#Вдячні_за_Свободу

І рани їхні  їм вже не болять...
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло...
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна Сотня в вирій полетіла..

До Дня Героїв Небесної Сотні працівники "Дивоцвіту" під керівництвом завідувача відділу Олени Шендюк створили 100 ангелів, якими прикрасили Дерево Пам'яті!

Переглянути відео
 


#День_Героїв_Небесної_Сотні
#Вдячні_за_Свободу

Небесній Сотні шана й молитви,
За чисті душі, що злетіли в небо.
Їм шлях високий Боже, освяти.
І в мирі, Господи, прийми до себе...

Роботи вихованців гуртка "Декоративне малювання" народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк).

Фотозвіт


 


#День_Героїв_Небесної_Сотні
#Вдячні_за_Свободу

До Дня Героїв Небесної Сотні керівник гуртка "Майстерня глиняної іграшки" Дарія Пушкарська провела майстер-клас для працівників "Дивоцвіту" зі створення ангелів із глини!

Фотозвіт




 

 


#День_Героїв_Небесної_Сотні
#Вдячні_за_Свободу

Тематичне заняття, присвячене Дню Героїв Небесної Сотні, в гуртку "Пізнайко" творчого об'єднання "Маленькі розумнички" (керівник Інна Гонца)








 


#День_Героїв_Небесної_Сотні
#Вдячні_за_Свободу

Тихо, журливо летять,
Сотня обпалених крил.
Дякую вам за життя,
З серця зривається крик..

Переглянути відео

 


#День_Героїв_Небесної_Сотні
#Вдячні_за_Cвободу

В гуртку тістопластики "Долоньки" (керівник Світлана Яценко) відбулось тематичне заняття "Вдячні за свободу", присвячене Дню Героїв Небесної Сотні !





 


#День_Героїв_Небесної_Сотні
#Вдячні_за_Свободу

Небесна Сотня - герої незборені,
Найкращі, найвідважніші сини,
Яскравим сяйвом в небі засвітились,
Щоб інші мріяли, любили і жили...
Тематична виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  
"На варті наших душ Небесна Сотня !"

Переглянути відео
 


Яскраві валентинки створювали на занятті вихованці гуртка "Феєрверк фантазій" зразкового художнього колективу "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца)!

Фотозвіт





 


Вихованці гуртка "Майстерня глиняної іграшки" (керівник Дарія Пушкарська) створили з глини валентиночки, щоб прикрасити наше Дерево любові "Дивоцвіту" !








 


Вітаємо вихованців зразкового художнього колективу гуртка "Шиємо на Барбі" (керівник Олена Шендюк) - учасників Відкритого дистанційного конкурсу дитячої та юнацької творчості "Карнавальний костюм" ! Грамотами за кращий костюм для ляльки відзначено: Коваленко Олександру, Яриновську Марію, Долгополову Вероніку, Вовкогон Дар'ю, Півняк Віру, Радукан Катерину, Шапоренко Любаву, Томченко Катерину! 
 


Коли так зимно навкруги, так хочеться тепла! Вихованці гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва підготували дуже теплу тематичну виставку робіт "Все починається з любові" !

Фотозвіт









 


Вітаємо керівника гуртка образотворчого мистецтва "Вернісаж" Лещенко Вікторію Вікторівну з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі "GrandFest"!




 


Вітаємо вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник Вікторія Лещенко) - переможців Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу "GrandFest" Цурпаленко Анну та Черкас Софію !





 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники Анатолій Макашев та Юлія Лобановська) з чудовими результатами у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного бального танцю "Crystal Cup" 06 лютого:
І місце - Коміссарова Дар'я
ІV місце - Черних Ярослав та Піляшенко Соломія
VI - Нечитайло Анна 
Бажаємо натхення та нових перемог!






 


Вітаємо вихованців зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца), які отримали чудові результати на Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі "GrandFest"!
Гурток "Чарівний пензлик":
І місце - Суховій Марія
І місце - Князева Олександра
І місце - Доронова Дар'я
Гурток "Феєрверк фантазій":
ІІ місце - Колеснікова Софія
ІІ місце - Балицька Анастасія

 


Вітаємо керівника зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" Гонцу Інну Юріївну з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі "GrandFest"!





 


Вітаємо призерів районного конкурсу "Збережи ялинку!
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник Тамара Чернюк):
ІІІ місце - Дмитренко Майя
Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" (керівник Людмила Вороніна):
ІІІ місце - Кузьменко Юлія
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості", гурток "Феєрверк фантазій" (керівник Інна Гонца):
ІІ місце - Грабовець Анна
ІІІ місце - Прозор Єлизавета
Гурток "Майстерня глиняної іграшки" (керівник Дарія Пушкарська):
ІІ місце - Вовк Ксенія-Зареслава
ІІ місце - Кухаренко Ангеліна


Жодного дня без творчості! Працівники "Дивоцвіту" створили свої чергові шедеври в техніці олійного живопису під керівництвом Світлани Мачули, керівника зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит"!

Фотозвіт



 


Вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца) презентують тематичну виставку малюнка "У зимовому лісі"!

Фотозвіт





 

 


"Вперед до зірок" - персональна виставка малюнка вихованців зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник Світлана Мачула)
 

 Фотозвіт





 


Вітаємо призерів конкурсу дитячої та юнацької творчості "Новорічна ялинка"!
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина):
ІІ місце - Нечипоренко Ірина
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка", гурток "Декоративне малювання" (керівник Тамара Чернюк):
ІІІ місце - Дмитренко Майя
ІІІ місце - Тарасюк Єлизавета
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості" (керівник Інна Гонца)
Гурток "Чарівний пензлик":

І місце - Шидловський Максим
Гурток "Феєрверк фантазій":
ІІ місце - Лавренюк Олександр
ІІІ місце - Аніщенко Крістіна


З  08 по 24 січня 2021 року БДЮТ "Дивоцвіт" працював у дистанційному режимі. За наступним посиланням Ви можете ознайомитись із завданнями, майстер-класами, відеозвітами: 

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1nOb7H9uG-eN-MK-qqNbxuU_o6WMqcRGd 

______________________________________________________________________________________________

#День_Соборності_України
Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі!

Переглянути відео




 


#День_Соборності_України
Тематична онлайн-виставка вихованців гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг!", присвячена Дню Соборності України!

Переглянути відео




 


#День_Соборності_України
Гурток гри на духових інструментах (керівник Михайло Занько) вітає всіх з Днем Соборності України!

 

Переглянути відео




 


#День_Соборності_України
Вихованці гуртка "Розумні дошкільнята" творчого об'єднання "Маленькі розумнички" (керівник Мирослава Мазур) вітають всіх з Днем Соборності України!

Переглянути відео





________________________________________________________________________________________________

#День_Соборності_України
Вихованці зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник Ірина Ємець, керівник гуртка Ірина Олійник) вітають всіх з Днем Соборності України!

Переглянути відео



 


#День_Соборності_України
Хто не знає історії, той не має майбутнього.

Керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" Світлана Мачула пропонує всім ознайомитись з історією Дня Соборності України, переглянувши презентацію, яку вона підготувала!

Переглянути відео

 


21 січня в БДЮТ "Дивоцвіт" відбулася педагогічна рада на тему "Калейдоскоп педагогічних надбань" з використанням програми ZOOM. На засіданні були представлені презентації педагогічної діяльності педагогічних працівників за 2016-2020 роки, які  атестуються у 2021 році: Ірини Зеленюк (заступника директора з навчально-виховної роботи), Олени Шевченко (заступника директора з навчально-методичної роботи), Ірини Бельтюкової та Інни Борзенкової (керівників народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак"), Людмили Вороніної (керівника народного художнього колективу гуртка м'якої іграшки "Казка"), Світлани Рябінко (керівника зразкового художнього колективу хору "Соняшник"), Анатолія Макашева (керівника студії бального танцю "Імперія танцю"), Олександри Мироненко (керівника гуртка "Чарівний гачок"), Наталії Котляревської (керівника гуртка "Казкова майстерня"), Марини Дроздової (керівника гуртка зразкового художнього колективу хору "Соняшник"), Юлії Лобановської (керівника гуртка студії бального танцю "Імперія танцю", Наталії Пироженко (культорганізатора), Олени Шендюк (керівника зразкового художнього колективу гуртка "Шиємо на Барбі").


Вітаємо вихованців народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова та Інна Борзенкова), які здобули ІІ та ІІІ премії у І Міжнародному інтернет-конкурсі танцювальних колективів і хореографів України "Танець.Net"!




 


Зі Щедрим вечором вітають вихованці БДЮТ "Дивоцвіт"!
Нехай у ваших родинах панує мир та злагода, а щастя і добробут не лишають ваш дім!

Переглянути відео

 

 


Вихованці БДЮТ "Дивоцвіт" вітають всіх з Різдвом Христовим!
Хай подарує Різдвяне свято,
Щастя й здоров'я багато.
Теплом, любов'ю зігріє,
І здійснить усі ваші мрії!

Переглянути відео
 

 


Вихованці гуртка "Феєрверк фантазій" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) готуються до свята - створюють Різдвяних янголів!








 


Вихованці зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула) презентують тематичну виставку робіт "Різдвяні янголи!"

Фотозвіт









 


Вітаємо призерів та учасників заочного конкурсу дитячої та юнацької творчості "Мій домашній улюбленець"!
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина):
ІІІ місце - Антонюк Анна
ІІІ місце - Литкіна Діана
ІІІ місце - Кармазіна Марія
ІІІ місце - Кабкова Вероніка
Диплом - Болотіна Єлизавета
Диплом - Яременко Катерина
Диплом - Фесенко Софія
Диплом - Суханова Милана
Диплом - Плєшков Святослав
Диплом - Кириловська Злата
Диплом - Іванова Поліна
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк):
Гурток "Декоративне малювання"
ІІІ місце - Осадчий Олексій
ІІІ місце - Осадчий Олександр
ІІІ місце - Микитенко Євгенія
Диплом - Кравець Ніна
Гурток "Валяння"
ІІІ місце - Дмитренко Майя
Диплом - Салоїд Анна
Диплом - Сенчук Людмила
Диплом - Селезньова Єлизавета
Диплом - Петриченко Марія
Диплом - Крамнична Марія
Диплом - Кияниця Катерина
Диплом - Караван Анастасія
Гурток "Орігамі"
Диплом - Школьна Ольга
Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" (керівник - Людмила Вороніна):
ІІІ місце - Данильченко Даніела
ІІІ місце - Данильченко Мануела
ІІІ місце - Василенко Діана
ІІІ місце - Куценко Марія
ІІІ місце - Драга Валерія
Диплом - Яриновська Марія
Диплом - Мохонько Софія
Диплом - Мельник Анастасія
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості", гурток "Чарівний пензлик" (керівник - Інна Гонца):
ІІІ місце - Сосновська Вєлєна
Диплом - Самчук Ксенія
Диплом - Попова Катерина
Диплом - Крутінь Антон
Диплом - Кравець Мірон
Гурток образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник - Вікторія Лещенко):
ІІІ місце - Григорович Поліна
ІІІ місце - Городиська Анна
ІІІ місце - Обідна Станіслава
ІІІ місце - Обідіна Поліна
ІІІ місце - Євтєєв Леонард
Диплом - Нагога Катерина
Диплом - Шутько Вероніка
Гурток "Майстерня глиняної іграшки" (керівник - Дарія Пушкарська):
ІІІ місце - Галушко Антоніна
Диплом - Безрук Олександр
Диплом - Овчарова Марина
Диплом - Мороз Анна
Гурток "Чарівний гачок" (керівник - Олександра Мироненко):
Диплом - Зорич Михайло


#У_передчутті_новорічного_дива
Новорічне привітання вихованців БДЮТ "Дивоцвіт"!
Щасливого Нового року!

 

Переглянути відео



 


#У_передчутті_новорічного_дива
Запрошуємо відвідати онлайн нашу традиційну тематичну виставку робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Скринька новорічних фантазій"!

 

Фотозвіт



 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев та Юлія Лобановська), які взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного бального танцю "Christmas Cup" 25 грудня:
І місце - Савченко Дмитро та Буранова Діана
І місце - Дворнік Даниіл та Макаренко Соломія
І,ІІ місце - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
ІІ місце - Іваніченко Дар'я
ІІ,ІІІ місця - Скутін Олександр та Климович Олександра
ІІ,V місця - Сіліверстов Олександр та Нечитайло Анастасія 
ІІІ,V місця - Гнибіда Вероніка
ІІІ,V місця - Коломієць Матвій та Карамаркова Аріна
VІ місце - Коропенко Валерія
VІ місце - Кошовой Кирил та Горянська Валерія
Пишаємось вами! Бажаємо нових перемог!

 


Вітаємо переможця та лауреата XXIX Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді "Повіримо у себе" Лемеша Антона (зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит", керівник - Світлана Мачула) та лауреатів конкурсу: Драгу Валерію (народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка", керівник - Людмила Вороніна), Ханенко Анну (гурток "Феєрверк фантазій" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості", керівник - Інна Гонца)
Ми вами пишаємось та бажаємо підкорення нових висот!
 


#У_передчутті_новорічного_дива
Напередодні Нового року загадуємо бажання! Психолог Інна Андрійко провела для працівників арт-терапевтичне заняття "М'ячик бажань"!

Фотозвіт






 


Вітаємо вихованців зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець, керівники гуртка - Ірина Гомонюк, Діна Федорінова, Альона Бишовець), які здобули у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів "Gold Star Fest" три ІІ премії!
Пишаємось вами!




 


#У_передчутті_новорічного_дива
Вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) продовжують підготовку до новорічних свят!








 


Вітаємо вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" з чудовими результатами у відкритому дистанційному конкурсі-виставці "ART-гарбуз 2020 ":
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина):
Грамота - Шендрик Давід
Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" (керівник - Людмила Вороніна):
Грамота - Куценко Марія
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк):
Гурток "Декоративне малювання":
ІІ місце - Школьна Ольга
Гурток "Валяння":
Грамота - Дмитренко Майя
Грамота - Школьна Ольга 
Гурток "Орігамі"
Грамота - Школьна Ольга
Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула):
ІІ місце - Новікова Марія
ІІІ місце - Лось Вікторія
Грамота - Камишний Єгор
Зразковий художній колектив гурток "Шиємо на Барбі" (керівник - Олена Шендюк):
ІІІ місце - Радукан Катерина
Грамота - Томченко Катерина
Грамота - Яременко Катерина
Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца)
Гурток "Феєрверк фантазій":

І місце - Цисльовська Владислава
Грамота - Догонова Наталія
Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик":
І місце - Сосновська Вєлєна
Грамота - Школьна Аліса
Гурток "Майстерня глиняної іграшки" (керівник - Дарія Пушкарська):
І місце - Кухаренко Ангеліна
ІІІ місце - Замишляєва Софія
Пишаємось та бажаємо нових здобутків!


#У_передчутті_новорічного_дива
Готуємось до Нового року! Керівник гуртка тістопластики "Долоньки" Світлана Яценко провела для працівників "Дивоцвіт" майстер-клас "Новорічні іграшки"!









 


#У_передчутті_новорічного_дива
Тематична виставка малюнка вихованців народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк) "Символ року - Бичок" !

Фотозвіт










 


#У_передчутті_новорічного_дива
Вихованці зразкового художнього колективу дитячого театру "Калейдоскоп" (керівник - Олена Руднєва) підготували виставу "Чарівний годинник"!

Фотозвіт




 


#У_передчутті_новорічного_дива
Вихованці зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) підготували тематичну виставку робіт "Бичок-добрячок"!

Фотозвіт





 


#У_передчутті_новорічного_дива
Вихованки зразкового художнього колективу гуртка "Шиємо на Барбі" (керівник - Олена Шендюк) готують своїх Барбі до зимових свят!

Фотозвіт






 


#У_передчутті_новорічного_дива
Вихованці гуртка "Чарівний гачок" (керівник - Олександра Мироненко) до Нового року готові!

Фотозвіт












 


20 грудня вихованці студії бального танцю "Імперія танцю" (керівник - Юлія Лобановська) Хабленко Євгеній та Крилата Дарина виступили з концертним номером для дітей-сиріт на Різдвяному фестивалі "Вітрила мрій" !









 


#День_позашкілля_столиці
#Я_люблю_Дивоцвіт

З нагоди відзначення Дня позашкілля творчі колективи БДЮТ "Дивоцвіт" запрошують на святковий онлайн-концерт "Веселковий "Дивоцвіт" !

 

Переглянути відео



_____________________________________________________________________________________________________

#У_передчутті_новорічного_дива
Вихованці БДЮТ "Дивоцвіт" вітають з Днем Святого Миколая!

Переглянути відео






 

_______________________________________________________________________________________________

16 грудня у рамках проведення атестації педагогічних працівників були проведені показові заняття керівників народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" Ірини Бєльтюкової та Інни Борзенкової. Члени атестаційної комісії відзначили високий професіоналізм педагогів у проведенні занять, їх методичну підготовку, бажання вносити зміни у проведення занять відповідно до сучасних умов, доброзичливість у спілкуванні з вихованцями та зробили висновок, що керівники ансамблю Ірина Бєльтюкова та Інна Борзенкова заслуговують на підтвердження педагогічного звання "керівник гуртка-методист"!

Фотозвіт
 


#Дякуємо_нашим_захисникам
Вихованці "Дивоцвіту" -  помічники Святого Миколая! Наші захисники отримають подаруночки, які створили для них з любов'ю наші діти!







 


Вітаємо переможців Всеукраїнського дистанційного конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "GrandFestArt" !
Гурток "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца)
І місце - Шелест Давід
І місце - Семененко Андрій
І місце - Сердюк Поліна
І місце - Сивоконь Майя
І місце - Попова Катерина
ІІ місце - Краса Софія
І місце - Гонца Інна Юріївна
Гурток образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник - Вікторія Лещенко)
І місце - Григорович Поліна
І місце - Урубжуров Мирон 
І місце - Черкас Софія
І місце - Лещенко Вікторія Вікторівна 
Бажаємо нових перемог!


Готуємось до Новорічних свят! Керівник гуртка "Майстерня глиняної іграшки" Дарія Назаренко провела для працівників БДЮТ "Дивоцвіт" майстер-клас "Новорічний бичок" !

Фотозвіт









 


14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вихованці народних художніх колективів студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) та творчого об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк) підготували роботи, щоб вшанувати учасників ліквідації.

Фотозвіт





 


Свято наближається! Новорічний настрій у гуртку "Майстерня глиняної іграшки" (керівник - Дарія Пушкарська): вихованці готують подаруночки для своїх батьків та друзів! 

Фотозвіт





 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев та Юлія Лобановська), які взяли участь у Всеукраїнських змаганнях "Dream cup" 05 грудня:
І та ІІ місця - Столярчук Платон та Радукан Марія
II місце - Сіліверстова Анна
ІІ місце - Сіліверстова Анастасія
ІІ місце - Іваніченко Дар'я
ІІ місце - Сіліверстов Олександр та Нечитайло Анастасія
ІІІ та V місця - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
V місце - Скутін Олександр та Климович Олександра

 

Фотозвіт

 


Вихованці гуртка "Феєрверк фантазій" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) готують подаруночки до новорічних свят!

Фотозвіт









 


7 грудня - День святої Катерини в Україні вважали пророчим для долі кожної дівчини. До свята Катерини керівник гуртка тістопластики "Долоньки" Світлана Яценко провела для працівників "Дивоцвіту" майстер-клас "Україночка"! Неймовірні емоції та яскраві роботи на згадку ще довго зігріватимуть наші серця!







 


До 120-річчя від дня народження Катерини Білокур вихованці гуртків образотворчого мистецтва підготували тематичну виставку робіт "Я буду квіти малювати"!

Фотозвіт










 


Вихованці БДЮТ "Дивоцвіт" взяли участь у відкритому дистанційному конкурсі-виставці "ART-Гарбуз" !

Фотозвіт











 


Скучили за морем? Вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) запрошують всіх поринути у "Світ підводних фантазій"!

Фотозвіт









 


Вихованці гуртків БДЮТ "Дивоцвіт" взяли участь у заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості "Мій домашній улюбленець"!

Фотозвіт










 


#День_пам'яті_жертв_голодоморів
День жалю...День скорботи, печалі
Запалив нашу пам'ять. Свічки - 
Це ті душі, листочки опалі,
Хто став тінню в голодні роки.

Полікуймо свічею-зорею
День минулий. Згадаймо усіх,
Хто любов'ю живою своєю
Поділитися з нами не встиг.

 

Фотозвіт


 


#День_пам'яті_жертв_голодоморів
Вшановуємо пам'ять загиблих від голодоморів - тематична виставка малюнка "Збережемо пам'ять - збережемо правду".

Фотозвіт





 


"Кольорові казки" - тематична виставка малюнка вихованців народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва  "Сонечко" (керівник Наталія Долгушина)!

Фотозвіт





 


Тематична виставка малюнка вихованців гуртка "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) "Підводні мешканці"!
 

Фотозвіт








 


Вітаємо гурток естрадного вокалу "Софіт" (керівник - Галина Сингаєвська) з першою перемогою - ІІ місце в ІІІ районному конкурсі патріотичної пісні "Наша дума, наша пісня не вмре, не загине" з нагоди Дня Гідності та Свободи! Пишаємось та бажаємо нових здобутків!








 


23 листопада відбулось показове заняття у народному художньому колективі гуртку м'якої іграшки "Казка" на тему: "Напівоб'ємна іграшка", яке проводила керівник гуртка-методист Вороніна Людмила Дмитрівна у рамках проходження атестації. На занятті були присутні члени атестаційної комісії та педагогічні працівники закладу.

Фотозвіт

 


#День_гідності_і_свободи
#Я_люблю_Дивоцвіт

20 листопада Софія Сингаєвська, вихованка ансамблю "Доріженька" (керівник - Галина Сингаєвська) взяла участь у ІІІ районному конкурсі патріотичної пісні "Наша дума, наша пісня не вмре, не загине" з нагоди Дня Гідності і Свободи !







 


#День_гідності_і_свободи
Тематична виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва присвячена Дню Гідності та Свободи!

 

Фотозвіт







 


#День_гідності_і_свободи
#Я_люблю_Дивоцвіт

19 листопада вихованці гуртка естрадного вокалу "Софіт" (керівник - Галина Сингаєвська) взяли участь у ІІІ районному конкурсі патріотичної пісні "Наша дума, наша пісня не вмре, не загине" з нагоди Дня Гідності і Свободи!

Фотозвіт





 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев та Юлія Лобановська), які взяли участь у Всеукраїнських змаганнях "Зірки Олімпу" 20 листопада:
ІІ місце - Савченко Дмитро та Буранова Діана
Два ІV місця - Коломієць Матвій та Карамаркова Аріна 
ІV місце - Сніцарук Ярослава
Два VІ місця - Климович Олександра
Пишаємось та бажаємо нових перемог!

Фотозвіт
 


#День_позашкілля_столиці
#Я_люблю_Дивоцвіт

Вітаємо директора БДЮТ "Дивоцвіт" Надію Лук'янюк з нагородою Подякою Міністерства освіти і науки України!
Зичимо наснаги, успіху, здоров'я, миру та злагоди!









 


#День_позашкілля_столиці
#Я_люблю_Дивоцвіт

Вітаємо працівників БДЮТ "Дивоцвіт", яких нагороджено з нагоди Дня позашкілля:
Грамотою Міністерства освіти і науки України - Інну Борзенкову (керівника народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак");
Подякою Київського міського голови - Ірину Зеленюк (заступника директора);
Почесною грамотою Департаменту освіти і науки - Людмилу Вороніну (керівника народного художнього колективу гуртка м'якої іграшки "Казка"), Наталію Долгушину (керівника гуртка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко");
Грамотою Департаменту освіти і науки - Тетяну Кравчук (методиста), Світлану Мачулу (керівника зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит");
Подякою Департаменту освіти і науки - Діну Федорінову (керівника гуртка зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance"), Юлію Лобановську (керівника гуртка студії бального танцю "Імперія танцю";
Грамотою управління освіти - Дарію Пушкарську (керівника гуртка "Майстерня глиняної іграшки", Наталію Пироженко (культорганізатора), Олену Сердюк (акомпаніатора). Дякуємо за Вашу працю!

 


#День_позашкілля_столиці
#Я_люблю_Дивоцвіт

Вихованці гуртка тістопластики "Долоньки" (керівник - Світлана Яценко) працюють не лише з солоним тістом! До свята Позашкілля вони створювали на занятті листівки з пластиліну!

Фотозвіт






 


#День_позашкілля_столиці
#Я_люблю_Дивоцвіт

19 листопада, напередодні Дня позашкілля вихованка народного художнього колективу гуртка м'якої іграшки "Казка" (керівник - Людмила Вороніна) Марія Куценко підготувала для нас подарунок - персональну виставку "Сходинки творчості"! Також Марійка займається в зразковому художньому колективі дитячому театрі "Калейдоскоп" (керівник - Олена Руднєва) та мріє стати актрисою!

Фотозвіт


 


 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев та Юлія Лобановська), які взяли участь у Всеукраїнських змаганнях "Dance sport life" 13 листопада:
I та V місця - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
ІІ місце - Сіліверстова Анастасія
ІІ місце - Сіліверстова Анна
ІІІ місце - Власюк Андрій та Сіліверстова Анастасія
ІІІ та ІV місця - Сіліверстов Олександр та Нечитайло Анастасія
VI місце - Нечитайло Анна

Фотозвіт
 


#День_позашкілля_столиці
16 листопада в рамках Тижня позашкілля керівник гуртка "За крок до школи" творчого об'єднання "Маленькі розумнички" Тетяна Кравчук провела для вихованців заняття з використанням кольорового піску "Уявляй, фантазуй, розвивайся та малюй!"

Фотозвіт


 


#День_позашкілля_столиці
Найщиріші привітання з Днем позашкілля від вихованців народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк) у тематичній виставці малюнка  "З любов'ю Дивоцвіту !" 

Фотозвіт



 


#День_позашкілля_столиці
Щороку 20 листопада Київ відзначає День позашкілля! Тож розпочинаймо святкові заходи! На Вас чекають тематичні виставки, цікаві майстер-класи та святковий концерт! Святкуймо разом!






 


Зустрічайте тематичну виставку малюнка вихованців зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула) "Добрі птахи", присвячену Всесвітньому дню доброти!

Фотозвіт




 


12 листопада психолог Інна Андрійко провела для працівників БДЮТ "Дивоцвіт" арт-терапевтичне заняття зі створення колажу. На занятті працівники розбиралися з пріоритетами у  своєму житті, мріяли та віднаходили ресурси!


 



 


10 листопада керівник зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" Інна Гонца провела майстер-клас для працівників "Дивоцвіту" на тему "Інтуїтивне малювання" !


Фотозвіт




 


9 листопада працівники БДЮТ "Дивоцвіт" взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності!

Фотозвіт






 


З Днем української писемності та мови! 

Велична, щедра і прекрасна мова.
Прозора й чиста, як гірська вода,
Це України мова барвінкова,
Така багата й вічно молода !









 


Зустрічайте тематичну виставку малюнка вихованців гуртка "Декоративне малювання" народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк) "Осінні листочки для сина і дочки" !

Фотозвіт









 


04 листопада працівники БДЮТ "Дивоцвіт" створювали неймовірні будиночки своєї мрії! Майстер-клас у техніці ліплення з глини провела керівник гуртка "Майстерня глиняної іграшки" Дарія Пушкарська. 
 

Фотозвіт



 


Вихованці зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула) дарують всім нову тематичну виставку малюнка "Неймовірні сюжети Марка Шагала"!

Фотозвіт




 


02 листопада в БДЮТ "Дивоцвіт" відбулось відкриття персональної виставки робіт Яриновської Марії "Сходинки творчості"
Марія відвідує народний художній колектив студію образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) з 2017 року. Протягом цих років Марія проявила себе як старанна, наполеглива, активна та комунікабельна дитина, яка дуже любить малювати. Із задоволенням бере участь у конкурсах малюнка різного рівня, де неодноразово здобувала призові місця. В пошуках розкриття своїх здібностей, у вересні 2019 року Марія почала відвідувати ще два гуртка: народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" (керівник - Людмила Вороніна) та зразковий художній колектив гурток "Шиємо на Барбі"). Пишаємо нашою вихованкою! Бажаємо натхнення, нових здобутків та здійснення мрій!

Фотозвіт
 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев та Юлія Лобановська), які взяли участь у Всеукраїнських змаганнях "Generation Dance Festival" 31 жовтня:
I місце - Іваніченко Дар'я
І та ІІ місця - Климович Олександра
ІІ місце - Сіліверстова Анна
Два ІІ місця - Коломієць Матвій та Карамаркова Аріна
ІІ та ІІІ місця - Черних Ярослав та Піляшенко Соломія
ІІ та ІІІ місця - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
ІІ та VІ місця - Омельченко Альона
III місце - Сіліверстова Анастасія
ІV місце - Сіліверстов Олександр та Нечитайло Анастасія
ІV та VII місця - Ковалевська Катерина 
V місце - Гнибіда Вероніка
V місце - Куля Анастасія
V місце - Саркісян Кіра
VI місце - Казимір Варвара

Фотозвіт
 


Вітаємо керівника зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" Світлану Мачулу та її вихованців із досягненнями у районному конкурсі пригодницьких та гумористичних мальописів (коміксів) для здобувачів освіти та педагогів "Funny stories"!
Конкурс педагогів:
I місце - Світлана Мачула
Конкурс вихованців:
ІІ місце - Трохименко В'ячеслав
ІІІ місце - Поліщук Соломія
Дипломи - Ареф'єва Поліна, Мітрова Мая 


Halloween святкують вихованці зразкового художнього колективу ансамблю естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець, керівник гуртка - Ірина Гомонюк) !






 


Заняття в Halloween - чудова нагода розважитись, чим і скористались вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова, керівники гуртка - Юлія Зубаха, Ігор Короленко. акомпаніатор - Ірина Громова, культорганізатор - Наталія Пироженко)!



 


Вітаємо учасників міського конкурсу дитячої та юнацької творчості "Мій домашній улюбленець" !
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина)
Дипломи - Виноградська Марія, Чигалейчик Анастасія, Литкіна Діана, Шоференко Анастасія, Яременко Катерина, Кармазіна Марія, Гриценко Сергій,Плешков Святослав, Нагорнюк Альбіна, Кириловська Злата, Антонюк Анна, Іванова Поліна, Кабакова Вероніка, Суханова Мілана, Денисова Діана, Фесенко Софія
Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" ( керівник - Людмила Вороніна)
Дипломи - Яриновська Марія, Данильченко Мануела, Данильченко Даніела, Куценко Марія, Мельник Анастасія
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка", гурток "Декоративне малювання" (керівник - Тамара Чернюк)
Дипломи - Кравець Ніна, Діхтяр Уляна

Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості", гурток "Чарівний пензлик" (керівник - Інна Гонца)
Диплом - Сосновська Вєлєна
Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула)
Диплом - Мазко Діана
Гурток "Чарівний гачок" (керівник - Олександра Мироненко)
Диплом - Зорич Михайло


Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"!
Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" (керівник - Людмила Вороніна)
I місце - Драга Валерія
II місце - Василенко Діана
II місце - Машуров Вадим
II місце - Мельник Анастасія
Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина)
I місце - Вишневська Олеся
II місце - Пельовіна Вероніка
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк)
III місце - Школьна Тетяна


#Цікаві_осінні_канікули
В Дивоцвіті не лише вихованці проводять канікули цікаво! Психолог Інна Андрійко 28 жовтня провела заняття з арт-терапії для працівників закладу! Результат - роздуми, яскраві роботи на згадку та незабутні теплі враження від роботи з вовною! 

 

Фотозвіт


 


#Цікаві_осінні_канікули
Неймовірні роботи створювали педагогічні працівники БДЮТ "Дивоцвіт" у техніці сухого живопису! Керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" Світлана Мачула провела майстер-клас для працівників закладу "Малювання сухою пастеллю"!

Фотозвіт
 


#Цікаві_осінні_канікули
Керівник гуртка "За крок до школи" творчого об'єднання "Маленькі розумнички" Тетяна Кравчук працює з вихованцями над розвитком групової взаємодії, використовуючи на заняттях роботу з кольоровим піском!

Фотозвіт



 


#Цікаві_осінні_канікули
Готові малювати ? Керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит"  Світлана Мачула підготувала онлайн майстер-клас з акварельного живопису "Бджілка"!

Переглянути відео
 


#Цікаві_осінні_канікули
Вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) готують нову тематичну виставку !









 


Вітаємо переможців та учасників районної онлайн виставки-конкурсу дитячих робіт "Міжгалактичні дива" ! 
Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка"(керівник - Тамара Чернюк):
I,II місця - Ляхова Поліна
I,II,III місця - Школьна Ольга
II місце - Кияниця Катерина
II місце - Нечитайло Анастасія
II місце - Савченко Дмитро
II місце - Петриченко Марія
II місце - Подимака Аліна
II місце - Баранова Діана
III місце - Нечитайло Анна
III місце - Сулім Каріна
III місце - Шиян Данило
Дипломи - Осадчий Олексій, Кучер Уляна

Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула):
I місце - Грицак Анна
II місце - Шумило Анна
II місце - Півняк Марія
II місце - Володькова Таїсія
III місце - Карімова Діана
Дипломи - Каленюк Златослава, Сидорко Катерина, Петренко Руслана, Гайова Ангеліна

Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца):
III місце - Лапко Ніна
Дипломи - Даніліна Віра, Поліщук Олександра

Гурток образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник - Вікторія Лещенко):
Дипломи - Обідіна Станіслава, Урубжурова Мілена, Гламазда Анастасія
Пишаємось! Бажаємо натхення та нових здобутків!


 


#Цікаві_осінні_канікули
Керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" Світлана Мачула пропонує новий онлайн майстер-клас з акварельного живопису "Лисенятко"! Малюймо разом! 

Переглянути відео
 


#Цікаві_осінні_канікули
Вихованці студії бального танцю "Імперія танцю" (керівник - Анатолій Макашев) цікаво, весело та з користю проводять час на тренувальних зборах в смт Козин!






 


#Цікаві_осінні_канікули
Під час канікул - не нудьгуємо! Вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) продовжують працювати над створенням нових шедеврів!

Фотозвіт


 


#Цікаві_осінні_канікули
Вихованці народного художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) підготували яскраву тематичну виставку малюнка "Динозаври"!

Переглянути відео
 


#Цікаві_осінні_канікули
Вихованці гуртка "Феєрверк фантазій" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) продовжують створювати під час канікул яскраві роботи! 

Фотозвіт







 


#Цікаві_осінні_канікули
Чудова погода сприяє проведенню занять на свіжому повітрі, чим і скористалась керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" Світлана Мачула. Сьогодні вона провела для вихованців пленери на території закладу!




 


#Цікаві_осінні_канікули
Тренувальні збори - це не лише заняття! Вихованці студії бального танцю "Імперія танцю" (керівник - Анатолій Макашев) із задоволенням беруть участь у розвагах на свіжому повітрі, а також святкових дискотеках з танцювальними конкурсами!





 


#Цікаві_осінні_канікули
Вихованці зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець, керівники гуртка - Ірина Олійник, Ірина Гомонюк, Діна Федорінова, Альона Бишовець) не лише тренуються під час канікул, а й влаштовують фотосесії під час примірки костюмів!

Фотозвіт
 


#Цікаві_осінні_канікули
Чим займатись під час канікул? Звичайно, улюбленими заняттями! Саме так і роблять вихованці зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула) - незабаром побачимо результати в новій яскравій виставці! 

Фотозвіт






 


#Цікаві_осінні_канікули
Вихованці студії бального танцю "Імперія танцю" (керівник - Анатолій Макашев) проводять канікули на тренувальних зборах в смт Козин (Київська обл.). Щодня вихованці мають змогу отримувати нові знання та вдосконалювати свої вміння, відвідуючи майстер-класи професійних хореографів !



 


#Цікаві_осінні_канікули
Нудьгувати вдома під час канікул? Це не про нас! Фізичні заняття - запорука здоров'я! Вихованці ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" (керівник - Ксенія Короткевич, керівник гуртка - Наталія Гуцалюк) із задоволенням відвідують заняття в "Дивоцвіті" !

Фотозвіт


 


#Цікаві_осінні_канікули
Канікули - чудовий час не лише для відпочинку! Вихованки зразкового художнього колективу гуртка "Шиємо на Барбі" (керівник - Олена Шендюк) із задоволенням створюють нові колекції одягу для своїх улюблених ляльок!

 

Фотозвіт



 


#Цікаві_осінні_канікули
Школи пішли на відпочинок, а наші маленькі розумнички навчаються!
Вихованці гуртка "За крок до школи" (керівник - Тетяна Кравчук) продовжують відвідувати цікаві та змістовні заняття в БДЮТ "Дивоцвіт" !





 

 


18 жовтня вихованці студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев, Юлія Лобановська) взяли участь у Всеукраїнських змаганнях "Golden step"! Вітаємо з новими здобутками:
IV місце - Горянська Валерія
V місце - Саркісян Кіра
V, VI місце - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
VI місце - Казимір Варвара

Фотозвіт





 


Тематична виставка робіт вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник - Вікторія Лещенко) - "Чарівна осінь" !

Переглянути відео
 


Вихованці гуртка естрадного вокалу "Софіт" (керівник - Галина Сингаєвська) підготували музичний подарунок для наших захисників!

Переглянути відео
 


З Днем захисника України всіх вітають вихованці ансамблю бандуристів "Доріженька" (керівник - Галина Сингаєвська) !

Переглянути відео

Переглянути відео
 


 Bихованці зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець, керівники гуртка - Ірина Гомонюк, Ірина Олійник) підготували привітання для наших захисників!

Переглянути відео
Переглянути відео
Переглянути відео

 


Вітаємо Аріну Омельян, вихованку зразкового художнього колективу гуртка "Шиємо на Барбі" (керівник - Олена Шендюк), яка здобула Гран-прі у конкурсі "Вбрання для ляльки в українському стилі" в рамках національно-патріотичного мистецького фестивалю "Україна - шлях до перемоги!" !






 


До Дня захисника України та Дня Українського козацтва в "Дивоцвіті" відкрито виставку робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Щедра козацька земля на таланти"!

Фотозвіт



 

 


Напередодні свята в гуртку "Шахи" (керівник - Тетяна Мазко) відбулись шахові турніри, присвячені нашим захисникам!









 


Вихованці народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк) підготували подаруночки для наших захисників у техніках декоративного малювання, орігамі та валяння з вовни!

Фотозвіт







 


Вітаємо вихованців студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев та Юлія Лобановська), учасників Всеукраїнських змагань "Star way cup" з новими досягненнями:

II,III місця - Черних Ярослав та Піляшенко Соломія
II місце - Коломієць Матвій та Карамаркова Аріна
III місце - Сіліверстова Анна
III місце - Сіліверстова Анастасія
IV,V місця - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
VII місця - Сіліверстов Олександр та Нечитайло Анастасія
VIII місце - Скутін Олександр та Климович Олександра
 

Фотозвіт
 


"Козаки для наших козаків" - вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" зразкового художнього колективу "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) малювали подарунки нашим захисникам!
 

Фотозвіт




 

 


Вихованці гуртка "Флорія" (керівник - Марина Селезньова) створили до Дня українського козацтва подарунки для наших захисників!


Фотозвіт


 




 

 


Завідувач відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Олена Шендюк провела для вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула) майстер-клас зі створення мотанки "Янгол миру". Роботи вихованців стануть чудовими подарунками для наших захисників!

Фотозвіт
 


Повертайтесь додому "Живими та здоровими" - вихованці гуртка "Феєрверк фантазій" зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) створили сувеніри для наших захисників!

Фотозвіт




 


Вихованці гуртка "Майстерня глиняної іграшки"(керівник - Дарія Назаренко) виготовляли для наших захисників "Обереги миру"!



 

Фотозвіт



 


Керівник зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості" Інна Гонца провела в гуртку образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" уроки доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", присвячені Всесвітньому дню захисту тварин!

Фотозвіт

 


Вітаємо керівника гуртка гри на духових інструментах Занька Михайла Володимировича, якому оголошено Подяку Київського міського голови за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, розвиток національної освіти, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівників освіти!






 


Вітаємо вихованців народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова) - призерів Міжнародного фестивалю-конкурсу "Пектораль талантів" !





 


Вітаємо вихованців зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості", гуртка "Чарівний пензлик" (керівник - Інна Гонца) - учасників Всеукраїнської онлайн виставки малюнка "Ми не нудьгуємо - ми мрію малюємо!" Кирейто Марію та Бєлєнкову Христину !




 


 З 25 по 27 вересня вихованці гуртка "Спортивний туризм" (керівник - Михайло Корж) здійснили туристсько-краєзнавчий зліт "Курчат рахують восени - 2020" на о. Відро (Козицьке лісництво), присвячений Всесвітньому дню туризму!
 

Фотозвіт



 


25 вересня вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова та Інна Борзенкова) та зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець, керівник гуртка - Ірина Гомонюк)  взяли участь у районному святі!  

Фотозвіт 

 


Вітаємо вихованців народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) - призерів XXXI Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Підводні фантазії - 2020"!
 

III місце - Кравченко Дар'я
III місце - Гостра Катерина
IV місце - Вишневська Олеся
IV місце - Мищенко Марія
IV місце - Омельченко Дарина



21 вересня 2020 року вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова) взяли участь у концерті присвяченому Дню студента  Національного університету біоресурсів і природокористування України!



 



19 вересня 2020 року вихованці гуртка "Спортивний туризм" (керівник- Михайло Корж) здійснили похід вихідного дня за маршрутом: Голосіївський ліс-Китаївська пустинь!

Фотозвіт

 



 


 


Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка"
запрошує дітей віком від 7 років !









 


 

 

Завжди найсвіжіша інформація та багато фото -

на нашій сторінці у facebook

https://www.facebook.com/groups/1949791511943471/

_____________________________________________________________________________________________________