Головна

______________________________________________________________________________________

20 жовтня вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) відвідали в Національному музеї Тараса Шевченка майстер-клас з гравюри! Результат - нові власні шедеври та незабутні враження від опанування нової техніки - глибокого друк-офорту!

Фотозвіт >>

_____________________________________________________________________________________

20 жовтня вихованці студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев та Юлія Лобановська) взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного бального танцю "Golden step"! Вітаємо з чудовими результатами:
ІІ місце - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
ІІІ та V місця - Карамаркова Аріна
V та VІ місця - Коломієць Матвій та Климович Олександра
VІ місце - Гнибіда Вероніка
VІІІ місце - Скутін Олександр та Калашнікова Віра

_____________________________________________________________________________________

З 21 жовтня в БДЮТ "Дивоцвіт" працює персональна виставка робіт вихованців зразкового художнього колективу гуртка "Шиємо на Барбі" (керівник - Олена Шендюк) "Моя чарівна Барбі"

Фотозвіт >>

_____________________________________________________________________________________

Вітаємо вихованців народного художнього колективу гуртка м'якої іграшки "Казка" (керівник - Людмила Вороніна) з новими досягненнями у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"!
ІІІ місце - Куценко Марія
ІІІ місце - Посвольська Марія
ІІІ місце - Рогоза Ольга

_____________________________________________________________________________________

17 жовтня в Центрі ТТМ було урочисто нагороджено переможців конкурсу "Міжгалактичні дива", який відбувся в рамках районного фестивалю "Космічні мандри". На конкурсі були представлені роботи вихованців БДЮТ "Дивоцвіт"! Вітаємо переможців та учасників:
Зразковий художній колектив гурток образотвтрчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула):
І місце - Кондрат Валерія
ІІ місце - Лось Вікторія
Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца):
І місце - Міхневич Назар
ІІ місце - Дараган Аріна
ІІ місце - Шидловський Максим

_____________________________________________________________________________________

13 жовтня вихованці студії бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев та Юлія Лобановська) взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивно-бального танцю "Star way cup"! Вітаємо з чудовими результатами:
І місце - Коломієць Матвій та Климович Олександра
І місце - Хабленко Євгеній та Крилата Дарина
V місце - Татуєва Єлизавета

_____________________________________________________________________________________

До Дня Уураїнського козацтва вихованці відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва БДЮТ "Дивоцвіт" підготували тематичну виставку робіт "Щедра козацька земля на таланти"!

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

12 жовтня вихованці зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець) відвідали майстер-клас з акробатики у багаторазової чемпіонки України з диско-фрістайлу, володарки «Золотої відзнаки» (номінація-сучасні спортивні танці) Анастасії Алдакімової!

___________________________________________________________________________________________________

І знову яскрава тематична виставка малюнка від нашої малечі - вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" творчого об'єднання "Скринька творчості" (керівник - Інна Гонца) - "Грибна галявина"!

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

11 жовтня члени педколективу БДЮТ "Дивоцвіт" здійснили пішохідну оглядову екскурсію по чудовому старовинному центру Києва! 

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

Вітаємо керівника ансамблю бандуристів "Доріженька" Галину Сингаєвську, керівника ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" Ксенію Короткевич, психолога Інну Андрійко з нагородженням Грамотами районного управління освіти Дарницької районної в м. Києві адміністрації, а також художника-оформлювача Наталію Яценко з нагородженням Подякою голови Дарницької районної в м. Києві державної аміністрації!

___________________________________________________________________________________________________

З 08 по 11 жовтня Дарницький район з робочим візитом відвідала делегація з Польщі.
БДЮТ "Дивоцвіт" запросили взяти участь у заходах в рамках міжнародної співпраці: керівник гуртка "Майстерня глиняної іграшки" Дарія Назаренко провела для учасників делегації майстер-клас "Ліплення з гончарної глини традиційної української іграшки", а вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова) та керівник ансамблю бандруристів "Доріженька" Галина Сингаєвська взяли участь в урочистому концерті для закордонних гостей! 

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

09 жовтня вихованці зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець, керівник гуртка - Альона Бишовець), студії танцю "Імперія танцю" (керівник - Анатолій Макашев), ансамблю народного танцю "Промені Хорса" (керівник - Василь Якубовський, акомпаніатор - Олена Сердюк), ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" (керівник - Ксенія Короткевич) взяли участь в концертній програмі клубу "Ветеран", присвяченій Дню працівників освіти!

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

4 жовтня Дарницький район з черговим робочим візитом відвідала делегація з міста Лейпциг (Німеччина).
Відвідування Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» та ознайомлення з нашими гуртками вразило гостей. Це були щирі дитячі посмішки, здивування талантами дітей та багато спільних фото. Повною несподіванкою для німецьких гостей стало запрошення їх до участі в майстер-класі з виготовлення квітки-брошки з фоамірану, який провела керівник творчого об'єднання "Скринька творчості" Інна Гонца. Всі присутні отримали масу позитивних емоцій та сувеніри на згадку, створені власними руками. 

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

Вітаємо зразковий художній колектив хор "Соняшник" (керівник - Світлана Рябінко, керівник гуртка - Марина Сторощук, акомпаніатор - Ірина Бабієнко), який посів І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Пектораль талантів" в м.Чернівці!

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

Не лише навчаємось, а й відпочиваємо разом! 06 жовтня вихованці ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" з керівником Ксенією Короткевич відвідали кінотеатр "Wizoria" для перегляду мультфільму "Єті".

___________________________________________________________________________________________________

05 жовтня вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова), ансамблю сучасного танцю "ЮЛА" (керівник - Ксенія Короткевич), ансамблю народного танцю "Промені Хорса" (керівник - Василь Якубовський), ансамблю бандуристів "Доріженька" (керівник - Галина Сингаєвська) взяли участь в V міському фестивалі-конкурсі дитячої творчості "Сузір'я талантів в "Україні". Вітаємо призерів конкурсу:

І, І, ІІІ місця - ансамбль народного танцю "Гопак"

 

 

ІІ місце - ансамбль бандуристів "Доріженька"

ІІІ місце - ансамбль сучасного танцю "ЮЛА"

ІІІ місце - ансамбль народного танцю "Промені Хорса"

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

Вітаємо керівника зразкового художнього колективу дитячого театру "Калейдоскоп" РУДНЄВУ ОЛЕНУ ІВАНІВНУ з нагородженням  нагрудним знаком "Відмінник столичної освіти"!!! Бажаємо творчих успіхів!

___________________________________________________________________________________________________

Запрошуємо відвідати тематичну виставку малюнка вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула) "Відкриття академічного сезону"

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

01 жовтня в Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» відбулось відкриття персональної виставки малюнка вихованки народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) Солодкої Євгенії «Сходинки творчості»! Творчість маленької художниці вражає своєю "дорослістю", глибиною відчуття дійсності та, в одночас, дитячими мріями про казки. Пишаємось нашими вихованцями!

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

З 27 по 29 вересня вихованці гуртка "Спортивний туризм" (керівник гуртка - Михайло Корж) провели традиційний учбово-тренувальний зліт "Курчат рахують восени" на озері Відро (Конча-Заспа).

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

З 17 вересня в БДЮТ "Дивоцвіт" працює персональна виставка робіт вихованців гуртка "Чарівний гачок" (керівник - Олександра Мироненко) "У творів є свої джерела".

Фотозвіт >>

___________________________________________________________________________________________________

13 вересня педегогічні працівники БДЮТ "Дивоцвіт" відвідали з екскурсіями ландшафтний парк в Буках та дендропарк "Олександрія" в м. Біла Церква. Заряду позитивних емоцій вистачить на весь навчальний рік!

___________________________________________________________________________________________________

12 вересня вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Інна Борзенкова, Ірина Бєльтюкова) та зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець, керівники гуртка - Ірина Олійник, Ірина Гомонюк) взяли участь в районному фестивалі "Спортивний Олімп" з нагоди Дня фізичної культури і спорту, в рамках Олімпійського тижня!

___________________________________________________________________________________________________

Вітаємо вихованців народного художнього колективу гуртка м'якої іграшки "Казка" (керівник - Людмила Вороніна) з перемогою у Всеукраїнскій виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!":
І місце - Шевчук Єва
І місце - Кошелєва Дар'я
ІІ місце - Мельник Анастасія

___________________________________________________________________________________________________

07 вересня в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" відбулось традиційне Свято початку навчального року "Вас запрошує "Дивоцвіт"!". Вихованці художньо-естетичного відділу подарували гостям свята концерт, а педагоги відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецва провели для всіх бажаючих майстер-класи. Також гості свята мали змогу відчути себе туристами, ознайомившись із спортивним спорядженням!

Фотозвіт >>

_____________________________________________________________________________________________________

З 25 серпня в нашому закладі традиційно працює рекламна виставка робіт вихованців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Дитинство "Дивоцвіт"!

Фотозвіт >>

_____________________________________________________________________________________________________

Вітаємо керівника дитячого театру "Калейдоскоп" Олену Руднєву та її вихованців із присвоєнням театру почесного звання "Зразковий художній колектив" (наказ МОН України № 1124 від 16.08.2019 року)! Пишаємось Вами!!! Бажаємо натхнення, нових яскравих вистав і перемог! 

_____________________________________________________________________________________________________

Вітаємо керівника хору хлопчиків "Амадеус" Аллу Шейко, керівника гуртка Ганну Сібріну, акомпаніатора Ольгу Фарбей та їх вихованців із підтвердженням почесного звання "Зразковий художній колектив" (наказ МОН України № 1124 від 16.08.2019 року)! Бажаємо натхнення та нових здобутків і перемог! 

_____________________________________________________________________________________________________

Вітаємо наших випускників зі вступом до вищих навчальних закладів!!!

Виноград Каріна (вихованка народного художного колективу ансамблю народного танцю «Гопак», керівники Ірина Бєльтюкова та Інна Борзенкова) -  Київський національний університет культури і мистецтв (Хореографія)

 

Петрук Валентина (вихованка народного художного колективу студії образотворчого мистецтва «Сонечко», керівник Наталія Долгушина) -Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Графіка, образотворче мистецтво та реставрація)

Розовенко Альона (вихованка народного художного колективу студії образотворчого мистецтва «Сонечко», керівник Наталія Долгушина) -Національний транспортний університет (Промисловий дизайн)

Машуров Вадим (вихованець народного художного колективу гуртка м’якої іграшки «Казка», керівник Людмила Вороніна, народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Сонечко», керівник Наталія Долгушина) - Київський національний університет культури і мистецтв (дизайн одягу)

Татарчук Діана та Хорошун Дар’я  (вихованки зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance», керівники Ірина Ємець, Ірина Олійник) - Київський університет імені Бориса Грінченка (хореографія)

Шевчук Діана та Подюк Марина (вихованки зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance», керівники Ірина Ємець, Ірина Олійник, Діна Федорінова) - Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка (хореографія)

Гуцалюк Наталія (вихованка ансамблю сучасного танцю «ЮЛА», керівник Ксенія Короткевич) - Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова (хореографія).

______________________________________________________________________________________________________

Архів заходів 2018-2019 навчального року