Зразковий художній колектив гурток "Майстерня дивовижних речей"
Гурток "Майстерня дивовижних речей" був створений в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" в 2026 році. Він став новим етапом розвитку популярного гуртка «Шиємо на Барбі», що працював у закладі з 2002 року. В 2018 році гуртку присвоєно почесне звання "Зразковий художній колектив".
В гуртку навчаються діти віком від 8 років.
Гурток "Майстерня дивовижних речей" — це простір, де дитяча уява оживає в реальних виробах. Тут вихованці вчаться створювати не лише стильний одяг для ляльок, а й різноманітні аксесуари, яскраві брелоки, значки, традиційні мотанки та ексклюзивні сувеніри.
Навчання побудоване за правилом "від простого до складного". У невимушеній ігровій формі діти опановують як базові, так і складні ручні шви. Такі заняття чудово розвивають дрібну моторику, акуратність, а головне — дарують естетичну насолоду від створення краси власними руками.
КЕРІВНИК ГУРТКА
ШЕНДЮК Олена Миколаївна
Освіта:
Середнє професійно-технічне училище № 42 ім. Карастоянової м. Києва, кравець жіночого легкого одягу;
Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка, майстер виробничого навчання;
Київський університет імені Бориса Грінченка, соціальний педагог.
Укладач навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму гуртка "Майстерня дивовижних речей", за якою здійснюється навчання вихованців.








