Відділ туризму та спорту

 

Юні романтики здобувають знання та практичні навички у туристичному гуртку:

Гурток «Спортивний туризм»

Туризм – є унікальним масовим рухом, що дає можливість водночас здійснювати виховання, навчання, оздоровлення, професійну орієнтацію та соціальну адаптацію дітей. На заняття в туристичні гуртки приходять бажаючі здобути ґрунтовніші знання з туризму та краєзнавству, зміцнити своє здоров’я в походах, екскурсіях, експедиціях та подорожах, учбово-тренувальних зборах. Вихованці здійснюють пішохідні екскурсії стародавнім і вічно юним Києвом, категорійні та не категорійні походи в Крим, Карпати, на Кавказ, Алтай. Щороку приймають участь в змаганнях з туристичного триборства «Київська золота осінь», зі спортивного орієнтування «Осіннє листя», з техніки водного туризму та водного слалому, з техніки пішохідного туризму «Срібний карабін», «Крос-похід», «Грецька Олімпіада».
 
 
Хочете, щоб дитина росла здоровою та спортивною? Щоб у неї був сильний і відважний характер? Тоді занняття в гуртку «Тайський бокс» саме те, що треба! Заняття в гуртку допоможуть стати дитині сильною і здоровою, а також загартувати характер.
Тайський бокс дає: знання ударної техніки; практичні навики самооборони; розвиток сили, спритності, уваги, реакції; розвиток гнучкості, розтяжки, витривалості; виховання особистої дисципліни та правильної поведінки. 
 
 
Для розвитку розумового потенціалу дитини шахи так само важливі, як і заняття спортом - для фізичного здоров'я. Гра в шахи розвиває увагу та логічне мислення, вчить приймати власні рішення та відповідати за них.