Творче об`єднання «Маленькі розумнички»

 В програмі творчого об`єднання: математика, логіка, мислення, навколишній світ, дрібна моторика (письмо); психологічна підготовка до школи, вивчення англійської мови.

Творче об`єднання "Маленькі розумнички" існує в Будинку дитячої та юнацької творчості  "Дивоцвіт" з  2015 року. В творче об`єднання запрошуються діти віком 5-6 років.

У творчому об`єднанні "Маленькі розумнички" надається унікальна можливість допомогти Вашій дитині полюбити математику, розвити увагу, пам`ять, варіативне мислення, уяву, навчити логічно мислити, виконувати розумові дії (аналіз, синтез, порівняння, узагальнення), розвивати дрібну моторику. Також на заняттях діти ознайомлюються із пристосуванням рослин, тварин, людини до навколишнього середовища, сезонних змін, явищ природи.

Групові заняття з психологічної підготовки дітей до школи спрямовані на розвиток усіх психічних процесів (пам'яті, уваги, мислення, сприйняття, уяви та творчих здібностей); розвиток навичок спілкування; розвиток емоційної сфери; формування позитивного ставлення до навчання; розвиток дрібної моторики, розвиток самостійності, впевненості у собі та своїх силах, вміння керувати своєю поведінкою, працьовитість.

Програма занять з англійської мови спрямована на формування елементарних комунікативних вмінь,  лінгвістичних понять. Вивчення іноземної мови з раннього віку розвиває дитину всебічно. У дітей покращується пам'ять, розвивається логічне мислення.

Під час групових занять Ваші маленькі розумнички навчаться спілкуватися з однолітками, пізнають себе та інших, набудуть певних навичок роботи в колективі, навчаться бачити хороше і використовувати це як свій ресурс.

Заняття проходять у легкій, веселій, ігровій формі, з використанням різних технік та матеріалів: арт-терапія, "корисні казки" (слухаємо та створюємо), метафоричні асоціативні картки та ін.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

 

ГОНЦА Інна Юріївна - керівник гуртка "Пізнайко", керівник гуртка-методист.

Освіта:

 Київський університет імені Бориса Грінченка, організатор початкової освіти, вчитель початкової школи.

Автор навчальної програми з позашкільної освіти гуманітарного напряму творчого об'єднання "Маленькі розумнички" гуртка "Пізнайко", за якою здійснюється навчання вихованців.

Відзнаки

 

КРАВЧУК Тетяна Олександрівна - керівник гуртка "За крок до школи".

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М. П.  Драгоманова, вчитель географії, екології; практичний психолог у закладах освіти; організатор турстсько-краєзнавчої роботи.

Автор навчальної програми з позашкільної освіти гуманітарного напряму творчого об'єднання "Маленькі розумнички" гуртка "За крок до школи", за якою здійснюється навчання вихованців. 

                                                                             Відзнаки

МАЗУР Мирослава Володимирівна - керівник гуртка "Розумні дошкільнята".

Освіта:

Коломийське педагогічне училище, вчитель початкових класів.

Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, психолог, викладач.

Автор навчальної програми з позашкільної освіти гуманітарного напряму творчого об'єднання "Маленькі розумнички" гуртка "Розумні дошкільнята", за якою здійснюється навчання вихованців.

 Відзнаки

ЯЦЕНКО Світлана Олександрівна - керівник гуртка "Цікава англійська" .

Освіта: Запорізька державна інженерна академія.

Відзнаки

 

                   

 Фото з життя творчого об'єднання