Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

 

Розвинути естетичні смаки дітей, зберегти традиції образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва українського народу – головне завдання педагогів цього відділу.

Вся навчально-виховна робота спрямована на трудове, естетичне виховання дітей засобами народного мистецтва, на вивчення традицій рідного краю, залучення дітей до освоєння традиційних ремесел, народних промислів. В виставковій залі постійно відбуваються творчі звіти та персональні виставки вихованців та педагогів. Саме тут можна оволодіти одним із найдавніших ремесел в’язання, вишивки, бісероплетіння, стати модельєром-закрійником, виготовляти чудові іграшки, малювати, працювати з папером та солоним тістом, створювати чудові картини та сувеніри.
Застосування умілим рукам діти знаходять в гуртках:

Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка»

Зразковий художній колектив творче об`єднання «Волошка» (декоративний розпис, орігамі)

• Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

• Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»

Гурток «Шиємо на Барбі»

• Гурток бісероплетіння «Український сувенір»

Гурток «Ліплення»

• Гурток «Феєрверк фантазій»

• Гурток  «Майстерня глиняної іграшки»

 

       В гуртках відділу навчаються діти віком від 4 до 21 року.

       Вихованці гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" – постійні учасники, лауреати та переможці районних, міських, Всеукраїнських та Міжнародних виставок, конкурсів та фестивалів.

       Також гуртківці постійно представляють свої роботи на персональних, тематичних та підсумкових виставках Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт».

       Подивитись фото робіт гуртківців відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" Ви можете в розділі "Фотогалерея", а також на персональних сторінках кожного гуртка.