Гурток «Казкова майстерня»

Гурток "Казкова майстерня" був створений в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" в 2018 році.

       В гуртку навчаються діти віком від 6 років.

   В програмі гуртка - знайомство з різними видами декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема з аплікацією, шиттям, декупажем, ліпленням з солоного тіста, ткацтвом та плетінням на основі синельного дроту тощо. Під час занять діти навчаються самостійно створювати нескладні за задумом і за виконанням роботи в тій чи іншій техніці. Вивчають правила поєднання кольорів, симетрію, пропорції, тощо

      Навчання в гуртку "Казкова майстерня" сприяє розвитку дрібної моторики м'язів руки у дітей, а також розвитку образного мислення, творчої уяви та фантазії дітей, спонукає до праці, навчає розуміти красу простих речей, формує уміння бачити красу у прирроді, людях, довкіллі, виховує естетичний смак.

      На заняттях гуртка "Казкова майстерня" діти навчаються основним прийомам рукоділля, основам композиції та кольорознавства; розвивають відчуття об'єму під час створення композиції.

 

КЕРІВНИК ГУРТКА

 

КОТЛЯРЕВСЬКА Наталя Миколаївна 

Освіта:

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, організатор початкового навчання, вчитель початкових класів та іноземної мови в початкових класах.

Автор навчальної програми з позашкільної освіти художньо- естетичного напряму гуртка "Казкова майстерня", за якою і здійснюється навчання гуртківців.    

 

 

Фото робіт вихованців гуртка