Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

  

Навчання академічному малюванню, живопис (гуаш), графіка (перо,  пастель),  ліпка з тіста, батік.

Студія образотворчого мистецтва “Сонечко” існує в Будинку дитячої та юнацької творчості  "Дивоцвіт" з  1993 року. В студії навчаються діти віком 7-18 років.

Вихованці студії професійно оволодівають академічним малюнком та живописом, композицією,   пластанатомією, кольорознавством, різноманітними техніками (аплікація, ліплення, писанкарство, батік, гравюра, малюнок пером, пастель), мистецтвознавством.

В студії образотворчого мистецтва "Сонечко" вихованці знайомляться з історією, культурою, святковими обрядами України і створюють роботи на ці теми.

Вихованці студії  відвідують музеї, картинні галереї, виставки сучасних художників.

 Завдяки заняттям в студії образотворчого мистецтва "Сонечко" діти починають бачити оточуючий світ художнім поглядом – осмисленим, образним, творчим. Вихованці студії обирають майбутні професії – вчителя малювання, художника, архітектора, дизайнера.

Студія образотворчого мистецтва "Сонечко" стає для вихованців другою домівкою, і часто випускники студії заходять до своїх молодших друзів, цікавляться їхнім життям та досягненнями.

В 2018 році студії присвоєно почесне звання "Народний художній колектив".

 

                                                         КЕРІВНИК СТУДІЇ

ДОЛГУШИНА Наталія Миколаївнавідмінник освіти України, керівник гуртка-методист.

Освіта:

Український поліграфічний інститут ім. І.Федорова, художник-графік.

Автор навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму студії образотворчого мистецтва "Сонечко", за якою здійснюється навчання вихованців.

         Відзнаки 

                                   Фото робіт вихованців студії                            

 Досягнення студії