Народний художній колектив творче об`єднання «Волошка» (декорат. розпис, орігамі)

          

     Творче об'єднання "Волошка" було створено в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" в 2009 році. В 2015 році об'єднанню присвоєно почесне звання "Зразковий художній колектив", а в 2020 році - "Народний художній колектив".

     В творчому об'єднанні займаються діти віком від 6 до 16 років.

     В програмі творчого об'єднання - оволодіння техніками орігамі, (послідовне вивчення основ орігамі, виготовлення об'ємних фігур з паперу, іграшок-орігамі, листівок з елементами орігамі, новорічних масок та ялинкових прикрас) та петриківського розпису (освоєння техніки мазків та елементів петриківського розпису, графіка, лінійний малюнок, живопис, ознайомлення з традиційним видом українського декоративного розпису, розпис по дереву).

     Заняття в об'єднанні сприяють розвитку образного мислення, як руху до створення художнього цілого вибору, асоціативної пам'яті, фантазії та уяви, формуванню здібності сприймати художній образ в об'ємно пластичних формах.

     На заняттях в творчому об'єднанні "Волошка" діти стверджуються як творчі особистості, а завдяки з ознайомленням з традиційним видом українського декоративного розпису їм прищеплюється художній смак.

 

КЕРІВНИК ТВОРЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ 

ЧЕРНЮК Тамара Миколаївна - керівник гуртка-методист.

Освіта:

Київський міський педагогічний університет  ім. Б.Д. Грінченка, вчитель образотворчого мистецтва, етики і художньої культури.

Автор навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму творчого об'єднання "Волошка" (декоративне малювання), за якою здійснюється навчання вихованців.

 

 Фото робіт вихованців творчого об`єднання

Досягнення творчого об`єднання

Відзнаки керівника творчого об`єднання