Зразковий художній колектив творче об`єднання "Волошка" (декорат. розпис, орігамі)

         

                               

 

     Творче об'єднання "Волошка" було створено в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" в 2009 році. В 2015 році об'єднанню присвоєно звання зразкового художнього колективу.

     В творчому об'єднанні займаються діти віком від 6 до 16 років.

     В програмі творчого об'єднання - оволодіння техніками орігамі, (послідовне вивчення основ орігамі, виготовлення об'ємних фігур з паперу, іграшок-орігамі, листівок з елементами орігамі, новорічних масок та ялинкових прикрас) та петриківського розпису (освоєння техніки мазків та елементів петриківського розпису, графіка, лінійний малюнок, живопис, ознайомлення з традиційним видом українського декоративного розпису, розпис по дереву).

     Заняття в об'єднанні сприяють розвитку образного мислення, як руху до створення художнього цілого вибору, асоціативної пам'яті, фантазії та уяви, формуванню здібності сприймати художній образ в об'ємно пластичних формах.

     На заняттях в творчому об'єднанні "Волошка" діти стверджуються як творчі особистості, а завдяки з ознайомленням з традиційним видом українського декоративного розпису їм прищеплюється художній смак.

 

КЕРІВНИК ТВОРЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ 

             

 ЧЕРНЮК Тамара Миколаївна - керівник гуртка-методист

Закінчила Київський міський педагогічний університет                                      ім. Б.Д. Грінченка, вчитель образотворчого мистецтва

Автор навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму творчого об'єднання "Волошка" (декоративне малювання), за якою здійснюється навчання вихованців.

 

 Подивитись фото робіт вихованців творчого об`єднання

Подивитись нагороди творчого об`єднання

Подивитись нагороди керівника творчого об`єднання