Зразковий художній колектив хор хлопчиків «Амадеус»

   Хор хлопчиків “Амадеус” створений в Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» у вересні 1994 року. Засновником та художнім керівником колективу стала випускниця Київської консерваторії та аспірантури Шейко Алла Олексіївна, нині педагог кафедри хорового диригування Національної музичної Академії України ім. П.І.Чайковського, керівник сектору практики Академії, Відмінник освіти України.  

     В програмі колективу - навчання академічному співу на прикладі кращих творів класичної та сучасної музики, теорія музики, сольфеджіо, розвиток слуху, постановка голосу, дихальні вправи.  

     Основним творчим напрямком хору хлопчиків "Амадеус" є освоєння видатних зразків європейської та української класичної музики. Репертуар колективу дає чітке уявлення про різні музичні стилі і напрямки в музиці. В репертуарі хору хлопчиків «Амадеус» - твори сучасних українських композиторів, обробки українських народних пісень, твори світової класики, більшість з яких має духовне спрямування. Хор хлопчиків «Амадеус» виступає з самостійними концертами в Будинку органної та камерної музики, храмі Святого Олександра, Київській дитячій Академії мистецтв. Концертний склад налічує 40 дітей - хлопчиків віком від 5 до 18 років.

    Хор хлопчиків "Амадеус" вважається навчально-концертним колективом, в програмі якого вокальна майстерність та сольфеджіо. Відбір передбачає обдарованих дітей, зацікавлених музикою, здатних сприймати її емоційно.

       В хорі працюють педагоги, які мають вищу фахову освіту, що сприяє оволодінню вихованцями глибокими вокально-хоровими, музично-теоретичними знаннями.

      Традиційними стали виступи хористів в храмах, церквах м. Києва на недільних службах, під час новорічних та різдвяних свят.

    Керівник хору "Амадеус" Алла Шейко приділяє особливу увагу збереженню контингенту колективу, протягом року постійно проводить прослуховування дітей закладів освіти. Акцент у своїй роботі вона ставить на дітей віком 5-6 років, які в майбутньому займуть місце випускників колективу.

         З 2000 року кращі вихованці хору хлопчиків "Амадеус" продовжують навчання на хоровому відділенні музичної школи Національної музичної Академії України, в подальшому - в Київському державному музичному училищі ім. Р. М. Глієра, Національній музичній Академії України ім. П. І. Чайковського.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД
 

ШЕЙКО Алла Олексіївна, Відмінник освіти України, заслужений діяч мистецтв України, кандидат наук з мистецтвознавства - художній керівник та диригент хору
 
Освіта:

 Київська державна консерваторія ім. П.І. Чайковського, диригент хору, викладач хорових дисциплін.

                                       Відзнаки

 

 

 

ФАРБЕЙ Ольга Миколаївна - акомпаніатор.

Освіта:

Сумське державне музичне училище, викладач дитячої музичної школи та концертмейстер.

                                        Відзнаки                                   

                                                      

 

 

 Фото з життя колективу

Досягнення колективу