Головна


Увага!
В зв'язку з карантинними обмеженнями всі учасники освітнього процесу, старші 10 років, допускаються в заклад у засобах індивідуального захисту.
До закладу заборонено допуск батьків або супроводжуючих осіб (окрім осіб, які супроводжують вихованців з інвалідністю).
Постанова МОЗ України від 22.08.2020 р. № 50

_____________________________________________________________________________________
ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ В ГУРТКИ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "ДИВОЦВІТ"
 


Вітаємо вихованців народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (керівник - Наталія Долгушина) - призерів XXXI Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Підводні фантазії - 2020"!
 

III місце - Кравченко Дар'я
III місце - Гостра Катерина
IV місце - Вишневська Олеся
IV місце - Мищенко Марія
IV місце - Омельченко Дарина



21 вересня 2020 року вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак" (керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова) взяли участь у концерті присвяченому Дню студента  Національного університету біоресурсів і природокористування України!



 



19 вересня 2020 року вихованці гуртка "Спортивний туризм" (керівник- Михайло Корж) здійснили похід вихідного дня за маршрутом: Голосіївський ліс-Китаївська пустинь!

Фотозвіт

 



 


Гурток бісероплетіння "Мальви" запрошує дітей віком 8-10 років !



Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка"
запрошує дітей віком від 7 років !









 



Гурток естрадного вокалу запрошує дітей віком від 9-16 років !
Розклад роботи гуртка:
середа, четвер 19.00-20.35












Вітаємо наших випускників зі вступом до закладів вищої освіти!

Скринська Алла (вихованка зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance", керівник - Ірина Петрівна Олійник) - Фаховий коледж "Універсум" ім. Б. Грінченка (Хореографія).

Волобуєва Дарина (вихованка зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Скринька творчості", гурток "Феєрверк фантазій", керівник - Інна Юріївна Гонца) - Арт академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі (Дизайн реклами та комп'ютерної графіки).
Дуборез Олександра (вихованка народного художнього колективу творчого об'єднання "Волошка", гурток "Декоративне малювання" , керівник - Тамара Миколаївна Чернюк) - Київський університет імені Б.Грінченка (Образотворче мистецтво).
Мишко Марина (вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко", керівник Наталія Миколаївна Долгушина) - Художній коледж ім. Сальвадора Далі (Реклама, мультимедійні технології).
Саранчук Поліна (вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко", керівник Наталія Миколаївна Долгушина) - Київський університет ім. Бориса Грінченка (Образотворче мистецтво).
Калішина Ярослава (вихованка народнього художнього колективу ансамблю народного танцю "Гопак", керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова) - Київський національний університет культури і мистецтв (Народна хореографія).
Довгопола Анастасія (вихованка гуртка гри на гітарі "Версія", керівник - Олег Вікторович Остапенко) - Академія мистецтв ім. Чубинського (гітарне мистецтво).


Завжди найсвіжіша інформація та багато фото -

на нашій сторінці у facebook

https://www.facebook.com/groups/1949791511943471/

_____________________________________________________________________________________________________

        Під час карантину БДЮТ "Дивоцвіт" працює дистанційно!                

 За наступними посиланнями Ви можете ознайомитись із завданнями,  майстер-класами, презентаціями, звітами, створеними нашими працівниками під час карантину!

 



Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко"
(керівник - Наталія Долгушина)

Народний художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" (керівник - Людмила Вороніна)

Народний художній колектив творче об'єднання "Волошка" (керівник - Тамара Чернюк)

Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник - Світлана Мачула)

Зразковий художній колектив гурток "Шиємо на Барбі" (керівник - Олена Шендюк)

Зразковий художній колектив творче об'єднання "Скринька творчості"(керівник - Інна Гонца)

Гурток образотворчого мистецтва "Вернісаж" (керівник - Вікторія Лещенко)

Гурток "Майстерня глиняної іграшки" (керівник - Дарія Назаренко)

Гурток "Флорія" (керівник - Марина Селезньова)

Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Гопак"(керівники - Ірина Бєльтюкова, Інна Борзенкова, керівники гуртка - Ігор Короленко, Марина Дворецька)

Зразковий художній колектив хор "Соняшник" (керівник - Світлана Рябінко, керівник гуртка - Марина Сторощук)

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник - Ірина Ємець, керівники гуртка - Ірина Гомонюк, Ірина Олійник, Діна Федорінова, Альона Бишовець)

Студія бального танцю "Імперія танцю" (керівники - Анатолій Макашев, Юлія Лобановська)

Ансамбль сучасного танцю "ЮЛА" (керівник - Ксенія Короткевич, керівник гуртка - Наталія Гуцалюк)

Ансамбль сучасного танцю "Оскар" (керівник - Юлія Лобановська)

Гурток гри на гітарі "Версія" (керівник - Олег Остапенко)

Гурток гри на духових інструментах (керівник - Михайло Занько)

Ансамбль бандуристів "Доріженька" (керівник - Галина Сингаєвська)

Гурток "Спортивний туризм" (керівник - Михайло Корж)

Творче об'єднання "Маленькі розумнички" (керівники - Інна Гонца, Мирослава Мазур, Інна Андрійко)

Психолог 

______________________________________________________________________________________________________________________