Студія бального танцю «Імперія танцю»

       

     Студія бального танцю "Імперія танцю" була створена в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" в 2008 році.

     В студії займаються діти віком від 5 років. Заняття будуються за принципом поступового удосконалення танцювальної техніки відповідно до класифікації.

     В програмі студії - латиноамериканські та європейські танці, бальна хореографія.

     На заняттях в студії танцю "Імперія танцю" діти залучаються до спортивно-бального і сучасного хореографічного виконавства, знайомляться з кращими досягненнями в цьому виді мистецтва, розкривають свій творчий потенціал.

     Заняття бальною хореографією сприяють вихованню гармонійно розвинутої особистості шляхом фізичного та естетичного впливу, які поєднують мистецтво і спорт.

     Заняття в студії сприяють розвитку відчуття ритму та координації рухів, образного мислення та памяті, сприяють формуванню естетичного смаку, навиків професійного та соціаного партнерства і спілкування, виховують загальну та сценічну культуру.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

 

МАКАШЕВ Анатолій Сергійович, чемпіон Донецької області з бальних танців в Європейській програмі, фіналіст Чемпіонату України з бальних танців в Європейській програмі в категорії "Молодь" - художній керівник студії.

Освіта:

 Відокремлений підрозділ "Донецький факультет Київського національного університету культури і мистецтв", балетмейстер сучасної хореографії, викладач фахових дисциплін.

Автор навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму студії танцю "Імперія танцю", за якою здійснюється навчання вихованців.

Відзнаки
 

ЛОБАНОВСЬКА Юлія Володимирівна - керівник гуртка
Освіта:

Київський національний університет культури і мистецтв, балетмейстер бальної хореографії, викладач фахових дисциплін.

                                           Відзнаки

 

 

 

 Фото з життя колективу

Досягнення колективу

Група студії в Instagram