Афіша

План масових заходів на листопад 2018 року

Дата

Назва заходу

Місце проведення

Учасники

Відповідальні

02.10-30.11

Тематична виставка малюнка «Дарунки осені»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток «Чарівний пензлик»

Гонца І.Ю.

02.10-30.11

Тематична виставка робіт «Барви осені»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток «Феєрверк фантазій»

Гонца І.Ю.

08.10-08.11

Тематична виставка малюнка «Козацтво –то світла сторінка у книзі, що наші діди написали шаблями»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н.М.

21.10-21.11

Тематична виставка робіт «Осінні листочки для сина та дочки»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Зразковий художній колектив творче об’єднання «Волошка»

Чернюк Т.М.

22.10-15.12

XХVІІ Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»

Мережа центрів соц. служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва

Зразковий художній колектив творче об’єднання «Волошка», гуртки «Феєрверк фантазій», «Чарівний пензлик»

Чернюк Т.М., Гонца І.Ю.

01.11

Педрада

Семінар «Формування мистецьких цінностей дітей у контексті модернізації змісту позашкільної освіти» для педагогів закладів позашкільної освіти із співробітниками Інституту проблем виховання Академії педагогічних наук України

БДЮТ «Дивоцвіт»

Педпрацівники

Шевченко О.В.

01.11

Майстер-клас з арт-терапії «Автопортрет»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Керівник гуртка образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

02.11

Екскурсія до Національного музею «Київська картинна галерея»

Вул. Терещенківська, 9

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н.М.

02.11

Відвідування вистави

Київ. театр опери і балету для дітей та юнацтва

Зразковий худ. колектив хор «Соняшник»

Рябінко С.М., Сторощук М.А.

03.11

Відкритий чемпіонат Київської області

Вул. Іжевська, 2

Студія танцю «Імперія танцю»

Макашев А.С.,Лобановська Ю.В.

05-26.11

Персональна виставка малюнка «Феєрія талантів» на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

05-26.11

Персональна виставка робіт «Подаруй собі казку» на присвоєння почесного звання «Народний художній колектив»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Зразковий худ. колектив гурток м’якої іграшки «Казка»

Вороніна Л.Д.

07.11-10.12

Тематична виставка робіт «Веселі восьминіжки»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток «Феєрверк фантазій»

Гонца І.Ю.

07.11-10.12

Виставка робіт батьків-учасників проекту «Вчимося разом»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

08.11

Відкрите заняття в рамках атестації педагога

БДЮТ «Дивоцвіт»

Дитячий театр «Калейдоскоп»

Руднєва О.І.

08.11

Засідання журі міського огляду щодо присвоєння почесних звань

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»,зразковий худ. колектив гурток м’якої іграшки «Казка»

Мачула С.С., Вороніна Л.Д.

08.11

Концерт, присвячений Дню української мови та писемності «До рідного слова торкаюсь душею»

Центр культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»

Бєльтюкова І.Е., Борзенкова І.В.

10-18.11

Тижневий тур до Ворохти (пленери)

смт. Ворохта Івано-Франківська обл.

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

10.11

Міський дитячий фестиваль «Сузір’я талантів» в «Україні»

ТЦ «Україна»

Ансамбль народного танцю «Промені Хорса»

Якубовський В.А.

11.11

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного, циркового мистецтва «Оксамитовий Дивосвіт – 2018»

Державний коледж туризму та готельного господарства

Зразковий худ. колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»

Гомонюк І.О.

12-18.11

Тиждень безпеки дорожнього руху

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гуртки

Зеленюк І.В.

14.11-10.12

Тематична виставка малюнка «Світ підводного царства»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток «Чарівний пензлик»

Гонца І.Ю.

14-19.11

VІ Міжнародний вокально-хоровий конкурс «Перлини мистецтва»

М. Каунас

Литва

Зразковий художній колектив хор «Соняшник»

Рябінко С.М., Сторощук М.А.

15.11

Залік

БДЮТ «Дивоцвіт»

Ансамбль сучасного танцю «ЮЛА»

Короткевич К.Є.

15.11

19.00

Концерт «Танець – це наш пульс, биття нашого серця»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Зразковий худ. колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»

Ємець І.Г.

17-18.11

Міжнародний конкурс «Калейдоскоп талантів»

 

Ансамбль народного танцю «Промені Хорса»

Якубовський В.А.

17-18.11

Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців «Dance sport life»

Пр-т Перемоги, 84

Студія танцю «Імперія танцю»

Макашев А.С.,Лобановська Ю.В.

19.11-19.12

Тематична виставка малюнка «Казковий світ Марії Примаченко»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н.М.

19.11-10.12

Персональна виставка малюнка «Підводні фантазії»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н.М.

21.11

Спільне заняття для батьків та дітей

БДЮТ «Дивоцвіт»

Творче об’єднання «Маленькі розумнички»

Андрійко І.Г.

20.11

Концерт для батьків

БДЮТ «Дивоцвіт»

Ансамбль сучасного танцю «ЮЛА»

Короткевич К.Є.

20.11

Майстер-клас з декупажу

БДЮТ «Дивоцвіт»

Педпрацівники

Гонца І.Ю.

21.11

День єдності і свободи

 

 

 

21.11

16.00

Показове заняття для батьків та дітей «Малювання фігури людини»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н.М.

21.11

18.00

Концерт до Дня гідності та свободи

БДЮТ «Дивоцвіт»

Ансамбль народного танцю «Промені Хорса»

Якубовський В.А.

22.11

16.00

Показове заняття для батьків

БДЮТ «Дивоцвіт»

Дитячий театр «Калейдоскоп»

Руднєва О.І.

22.11

16.00

Майстер-клас «Новорічний сувенір з помпонів»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Педпрацівники

Ксензова Л.В.

22.11

17.00

Спільне заняття для батьків та дітей «Об’ємна куля» (орігамі)

БДЮТ «Дивоцвіт»

Зразковий художній колектив ТО «Волошка»

Чернюк Т.М.

22.11

18.00

Концерт «З музикою у серці»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток гри на гітарі «Версія», гурток гри на духових інструментах

Остапенко О.В., Занько М.В.

23.11

18.40

Показове заняття для батьків «Від садочку до школи»

БДЮТ «Дивоцвіт»

ТО «Маленькі розумнички»

Мазур М.В.

23.11

Vхорове свято «Школа Павла Муравського» «Спів дає відчуття волі»

Київський муніципальний театр опери і балету для дітей та юнацтва

Зразковий художній колектив хор «Соняшник»

Рябінко С.М., Сторощук М.А.

24.11

13.00

15.00

Спільні заняття для батьків та дітей «Новорічний сувенір»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток «Майстерня глиняної іграшки»

Назаренко  Р.В.

24.11

Міське свято «Парад юних талантів. Діти і музика»

Національна Філармонія України

Зразковий художній колектив хор «Соняшник»

Рябінко С.М., Сторощук М.А.

24.11

День пам’яті жертв голодоморів

 

 

 

24.11

ХІХ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»

Університет харчових технологій

Зразковий худ. колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»

Гомонюк І.О.

24-25.11

Міжнародні змагання зі спортивних бальних танців «Kiev open»

Нивки-Холл

Студія танцю «Імперія танцю»

Макашев А.С.,Лобановська Ю.В.

26-30.11

Тиждень психології

БДЮТ «Дивоцвіт»

Батьки, вихованці, педколектив

Андрійко І.Г.

26.11

Районний конкурс «Дарниця талантами славиться»

ДЮЦ

Гурток гри на гітарі «Версія», ансамбль бандуристів «Доріженька»

Остапенко О.В., Сингаєвська Г.М.

27-28.11

Районний конкурс «Дарниця талантами славиться»

СШ № 314

Народний худ. кол. анс. нар. танцю «Гопак», зразковий худ.кол. анс. сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance», ансамбль нар. танцю «Промені Хорса», студія танцю «Імперія танцю», ансамбль сучасного танцю «ЮЛА»

Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е., Ємець І.Г., Якубовський В.А., Макашев А.С., Короткевич К.Є.

30.11

Концерт для батьків

БДЮТ «Дивоцвіт»

Ансамбль сучасного танцю «ЮЛА»

Короткевич К.Є.

30.11

Міський конкурс «Палітра»

КПДЮ

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н.М.

Листопад

Міський конкурс «Світ декупажу»

Майстерня «Індіго»

Гурток «Феєрверк фантазій»

Гонца І.Ю.


 

АРХІВ