Афіша

План масових заходів на березень 2019 року

Дата

Назва заходу

Місце проведення

Учасники

Відповідальні

12.02-12.03

Тематична виставка малюнка «Кумедні звірятка»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток «Чарівний пензлик» творчого об’єднання «Скринька творчості»

Гонца І.Ю.

20.02-04.03

Тематична виставка робіт «Fashion illustration»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

20.02-04.03

Тематична виставка робіт «Абстракціонізм очима дітей»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

26.02-12.03

Персональна виставка робіт «Ми фантазуємо»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Творче об’єднання «Скринька фантазій»

Гонца І. Ю.

01-25.03

Тематична виставка робіт «Найніжніше свято»

 

БДЮТ «Дивоцвіт»

Зразковий художній колектив творче об’єднання «Волошка»

Чернюк Т. М.

01-18.03

Тематична виставка малюнка «Пейзажі Ван-Гога»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н. М.

01-07.03

Ярмарок

БДЮТ «Дивоцвіт»

Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Шендюк О. М.

02.03

Всеукраїнський турнір з бальних танців«Кубок чемпіона»

Вул. Іжевська,2

Студія танцю «Імперія танцю»

Макашев А. С., Лобановська Ю. В.

04.03

Концерт клубу «Ветеран»

Спеціальна школа № 12

Зразковий художній колектив хор «Соняшник», ансамбль народного танцю «Промені Хорса», студія танцю «Імперія танцю»

Рябінко С. М., Якубовський В. А., Лобановська Ю.В.

04-10.03

Міжнародний конкурс поробок

 

Творче об’єднання «Скринька фантазій»

Гонца І. Ю.

05.03

Концерт на підтвердження звання «Зразковий художній колектив»

КМЦ Дарницького р-ну

Зразковий художній колектив хор хлопчиків «Амадеус»

Шейко А. О.

07-29.03

Тематична виставка робіт «Весняні квіти»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

10.03

Всеукраїнський турнір з бальних танців«KievStars»

Пл. Перемоги, 84

«Nivki Hаll»

Студія танцю «Імперія танцю»

Макашев А. С., Лобановська Ю. В.

10-31.03

Тематична виставка малюнка «Музика»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н. М.

13.03

17.00

18.00

Концерти для батьків «Свято весни»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Зразковий художній колектив хор «Соняшник»

Сторощук М. А.

13-31.03

Тематична виставка робіт «Подарунки для матусь»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток «Феєрверк фантазій» творчого об’єднання «Скринька творчості»

Гонца І.Ю.

13-31.03

Тематична виставка малюнка «Африканські тваринки»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток «Чарівний пензлик» творчого об’єднання «Скринька творчості»

Гонца І.Ю.

14-22.03

Персональна виставка робіт Бочкор Софії, Кондрат Валерії, Шевцової Анастасії «Сходинки творчості»

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

15.03

Виставка «Барви життя»

КУ ім. Б. Грінченка

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит»

Мачула С.С.

16.03

Всеукраїнський турнір з бальних танців«Перлини сезон»

СК «Меридіан»

Вул. Героїв Севастополя, 11в

Студія танцю «Імперія танцю»

Макашев А. С., Лобановська Ю. В.

16.03

V хореографічний фестиваль «Всі ми родом з України», присвячений пам’яті Народного артиста України Миколи Коломійця 

 

Ансамбль народного танцю «Промені Хорса»

Якубовський В. А.

20.03

Технічний залік

БДЮТ «Дивоцвіт»

Гурток гри на музичних інструментах

Занько М. В.

23-24.03

Відбірковий тур Міжнародного фестивалю «Сонячний каштанчик»

ЦКіМ НАУ

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»

Бєльтюкова І. Е., Борзенкова І. В.

30.03

Всеукраїнський турнір з бальних танців«SmileCup»

СК «Меридіан»

Вул. Героїв Севастополя, 11в

Студія танцю «Імперія танцю»

Макашев А. С., Лобановська Ю. В.

30.03

Міський фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талантів в «Україні»

ТЦ «Україна»

Ансамбль сучасного танцю «ЮЛА», ансамбль народного танцю «Промені Хорса»

Короткевич К. Є., Якубовський В. А.

Березень

Конкурс авторської пісні та співаної поезії

БДЮТ «Дивоцвіт»

 

 

 

 АРХІВ