Навчальні програми з позашкільної освіти

1. Навчальні програми, рекомендовані Міністерством освіти і науки України

Гуманітарний напрям

Дослідницько-експерриментальний

Еколого-натуралістичний

Науково-технічний напрям

Оздоровчий напрям

Соціально-реабілітаційний напрям

Туристсько-краєзнавчий напрям

Художньо-естетичний напрям

Фізкультурно-спортивний напрям

Військово-патріотичний напрям

Перелік навчальних програм з позашкільної освіти, що мають гриф МОН (станом на 01.12.2014)

Перелік навчальних програм з позашкільної освіти, що мають гриф МОН (станом на 01.12.2015)

Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі) 2016

Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму (декоративно-ужитковий профіль) 2016

Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму (випуск 1) 2014

2. Навчальні програми керівників гуртків БДЮТ "Дивоцвіт"

Програма  студії образотворчого мистецтва "Сонечко" (7 років навчання)

Програма гуртка м'якої іграшки "Казка" (3 роки навчання)

Програма творчого об'єднання "Волошка" (декоративне малювання) (2 роки навчання)

Програма творчого об'єднання "Волошка" (орігамі) (1 рік навчання)

Програма гуртка "Валяння" творчого обєднання "Волошка" (1 рік навчання)

Програма гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (3 роки навчання).

Програма гуртка "Шиємо на Барбі" (2 роки навчання)

Програма гуртка образотворчого мистецтва"Чарівний пензлик"  ( 2 роки навчання)

Програма творчого об'єднання "Скринька творчості" (гурток "Феєрверк фантазій") (4 роки навчання)

Програма творчого об'єднання "Скринька творчості" (гурток "Феєрверк фантазій") (5 років навчання).

Програма гуртка образотворчого мистецтва "Вернісаж" (3 роки навчання)

Програма гуртка бісероплетіння "Український сувенір" (2 роки навчання)

Програма гуртка "Майстерня глиняної іграшки" (3 роки навчання)

Програма гуртка "Казкова майстерня" (1 рік навчання)

Програма гуртка "Чарівний гачок" (2 роки навчання)

Програма гуртка "Флорія" (2 роки навчання)

Програма гуртка рукоділля "Долоньки" (3 роки навчання)

Програма зразкового художнього колективу ансамбль народного танцю "Гопак" (9 років навчання)

Програма зразкового художнього колективу ансамбль сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (7 років навчання)

Програма студії танцю "Імперія танцю" (бальна хореографія) (7 років навчання)

Програма ансамблю естрадного танцю "ЮЛА" студії  "Імперія танцю" (5 років навчання)

Програма ансамблю народного танцю "Промені Хорса" (6 років навчання)

Програма зразкового художнього колективу хор "Соняшник" ( 7 років навчання)

Програма хору хлопчиків "Амадеус" (5 років навчання)

Програма дитячого театру "Калейдоскоп" (3 роки навчання)

Програма гуртка гри на духових інструментах (5 років навчання)

Програма ансамблю бандуристів "Доріженька" (6 років навчання)

Програма гуртка естрадного вокалу "Софіт" (6 років навчання).

Програма гуртка "Шахи" (1 рік навчання)

Програма гуртка "Шахи" (3 роки навчання)

Програма творчого об'єднання "Маленькі розумнички" гурток "Пізнайко" ( 1 рік навчання)

Програма творчого об'єднання "Маленькі розунички" гурток "Розумні дошкільнята" (1 рік навчання)

Програма творчого об'єднання "Маленьки розумнички" гурток "За крок до школи" (1 рік навчання).

Програма гуртка "Цікава англійська" (1 рік навчання)