Досягнення

Досягнення за 2017-2018 навчальний рік

Результат Прізвище, ім'я дитини Гурток, творчий колектив Керівник

VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях»

І місце

І місце

  Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
Всеукраїнський відкритий конкурс-виставка художніх творів # Мистецтво
І місце Пельовіна Вероніка Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.
І місце Чапенко Тарас Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.
І місце   Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.
Диплом   БДЮТ "Дивоцвіт"  
V Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Wawelskie skarby"

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

  Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
Міський фестиваль "Ландшафтна весна - 2018"
Диплом   Гурток "Феєрверк фантазій" Гонца І.Ю.
Районний фестиваль «Kids Fest «Дарниця» - 2018»
Диплом   Зразковий художній колектив хор «Соняшник» Рябінко С.М.
Диплом   Зразковий художній колектив хор хлопчиків «Амадеус» Шейко А.О.
Диплом   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.
Диплом   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
Диплом   Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С., Лобановська Ю.В.
Диплом   Ансамбль сучасного естрадного танцю «ЮЛА» Короткевич К.Є.
Диплом   Ансамбль народного танцю «Промені Хорса» Якубовський В.А.
Диплом   Гурток гри на гітарі «Версія» Остапенко О.В.
Диплом   Гурток гри на духових інструментах  Занько М.В.
Диплом Майстренко Ірина Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.
Диплом Школьна Ольга Зразковий художній колектив ТО «Волошка» Чернюк Т.М.
Диплом Дуборез Олександра Зразковий художній колектив ТО «Волошка» Чернюк Т.М.
Диплом Машуров Вадим Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка» Вороніна Л.Д.
Диплом Петелько Мстислав Гурток образотворчого мистецтва «Колорит» Мачула С.С.
Диплом Наказна Юлія Гурток «Феєрверк фантазій» Гонца І.Ю.
Диплом Григор'єва Софія Гурток «Феєрверк фантазій» Гонца І.Ю.
Диплом Цисльовська Владислава Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Гонца І.Ю.
Диплом Воробйова Ксенія Гурток «Шиємо на Барбі» Шендюк О.М.
Диплом Гуленко Мар'яна Гурток «Майстерня глиняної іграшки» Назаренко Р.В.
Диплом

Феоктістова Анастасія

Феоктістова Наталія

Гурток гри на гітарі «Версія» Остапенко О.В.
Диплом

Даниленко Боглан

Гринько Ілля

Гурток гри на духових інструментах  Занько М.В.
Диплом Куцевіл Єва Зразковий художній колектив хор «Соняшник» Рябінко С.М.

Благодійний фестиваль «День добра»

Подяка   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Танцювальний марафон – 2018»

І місце

Мендрогало Марія

Черних Ярослав – Пиляшенко Соломія

Губенко Єгор – Щебликіна Олена

 

Судія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
ІІ місце

Ніколаєнко Дмитро – Сар’ян Арпенія

Сичов Олександр – Радукан Анастасія

Татуєва Єлизавета
Судія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
І місце

Ковалевська Катерина

Казимір Варвара

Судія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.
ІІ місце

Скутін Олександр

Костенко Вероніка

Дмітрієва Вікторія

Львова Єлизавета
Судія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.
ІІІ Регіональний дитячий фестиваль хорової музики «Передзвін»
Подяка   Зразковий художній колектив хор "Соняшник" Рябінко С.М.

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс образотворчого мистецтва «Мальовнича Україна: минуле і сучасність»

ІІІ місце

Сертифікат

Бочкор Софія Гурток образотворчого мистецтва «Колорит» Мачула С.С.
Сертифікат Шевцова Анастасія Гурток образотворчого мистецтва «Колорит» Мачула С.С.

І міжобласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва ім. Василя Авраменка «Гопак-Fest»

Диплом

ІІІ місце

ІІІ місце

  Ансамбль народного танцю «Промені Хорса» Якубовський В.А.

Міжнародний фестиваль-конкурс творчих колективів «Калейдоскоп» талантів»

І місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
Хореографічний фестиваль-конкурс "На крилах миру і добра"
Диплом переможця   Ансамбль народного танцю "Промені Хорса" Якубовський В.А.

Міжнародний фестиваль талантів «Gold Star Festival»

І місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного  танцю "Gracia-Dаnce" Ємець І.Г.

ХХІХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії-2018»

ІІІ місце

ІІІ місце

ІV місце

ІV місце

Татуєва Єлизавета

Головіна Єлизавета

Даценко Владислав

Чапенко Тарас
Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.

ІІІ місце

Подяка

Грамота
  Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.
Дарницький районний фестиваль «Таланти багатодітної родини»

ІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Міщенко Тимофій

Тарасенко Микола

Квілинська Соломія

Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Гонца І.Ю.
ІІ місце Поліщук Соломія Гурток образотворчого мистецтва «Колорит» Мачула С.С.

І місце

ІІ місце

Ковальов Микола

Міщенко Ілля

Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.

ІІ місце

ІІІ місце

Данильченко Мануела

Палійчук Катерина
Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка» Вороніна Л.Д.
І місце Воробйова Ксенія Гурток "Шиємо на Барбі" Шендюк О.М.

Всеукраїнський відбірковий конкурс хореографії VІІІ Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик»

Диплом

Диплом

  Ансамбль народного танцю "Промені Хорса" Якубовський В.А.

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Україна збирає таланти!»

Диплом

Диплом

  Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" Ємець І.Г.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Крок до зірок»

І місце

Черних Ярослав та Миляшенко Соломія

Мендрогало Марія

Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
ІІ місце Сніцарук Вероніка Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
І місце Саркісян Кіра Студія танцю "Імперія танцю" Лобановська Ю.В.
ІІ місце

Чутченко Вікторія

Тупіцина Софія

Куля Анастасія

Студія танцю "Імперія танцю"  Лобановська Ю.В.
ІІІ місце Климович Олександра Студія танцю "Імперія танцю" Лобановська Ю.В.

VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зіркафест. Моя Україна»

ІІ місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного танцю «Київське дивоколо»
Диплом лауреата   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю "Гопак" Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.
Районний етап ХІІ міського фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії "Наповнимо музикою серця"
І місце Темирова Мирослава Гурток гри на гітарі "Версія" Остапенко О.В.
Міський конкурс "Допоможемо птахам узимку"
ІІ місце Кучер Уляна Зразковий художній колектив ТО "Волошка" Чернюк Т.М.
Всеукраїнські змагання з бальних танців "Кубок чемпіона"
І місце, ІІІ місце Островський Іван та Хмельницька Софія Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
І місце Полулященко Андрій та Мельник Анастасія Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
І місце Мендрогало Марія Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
І місце Чорних Ярослав та Пиляшенко Соломія Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
І місце Курок Софія Студія танцю "Імперія танцю" Лобановська Ю.В.
ІІ місце Кльопіков Данило та Деревяга Поліна Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
ХІV Міжнародний дитячо-молодіжний фестиваль "Кубок України з художньої творчості" 
ІІІ місце Кондрат Валерія Гурток образотворчого мистецтва "Колорит"  Мачула С.С.
І місце Машуров Вадим Зразковий художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" Вороніно Л.Д.
ІІ місце

Кошелєва Дар’я

Левандович Анастасія

Куценко Марія
Зразковий художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" Вороніна Л.Д.
ІІІ місце

Мохонько Софія

Домашенко Каріна

Василенко Діана

Палійчук Катерина
Зразковий художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" Вороніна Л.Д.
V Міжнародний хоровий форум «Як серцю виспівать себе»
ІІ місце   Зразковий художній колектив хор "Соняшник" Рябінко С.М.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Перлина сезону»

І місце Курок Софія Студія танцю "Імперія танцю" Лобановська Ю.В.
І місце Костенко Вероніка Студія танцю "Імперія танцю" Лобановська Ю.В.
ІІ місце Латишева Марія Студія танцю "Імперія танцю" Лобановська Ю.В. 
ІІ місце Басанін Олександр - Радукан Катерина Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
ІІІ місце Завадський В'ячеслав - Череп Зоя Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
ІІІ місце Климович Олександра Студія танцю "Імперія танцю" Лобановська Ю.В.
І Міжнародний конкурс молодих хореографів "Dance Generation"
ІІ місце   Зразковий художній колектив ансамлю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" Ємець І.Г.
VІ Міжнародний фестиваль «Christmas evenings in Lapland»
Диплом   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.

Міський конкурс дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей»

І місце Башевий Арсеній Гурток "Чарівний пензлик" Гонца І.Ю.
Районний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Дарниця талантами славиться-2017»
Гран-прі   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»

Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.

ІІ місце   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»

Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.

І місце   Студія танцю «Імперія танцю»  Макашев А.С.
І місце   Студія танцю «Імперія танцю»  Макашев А.С., Лобановська Ю.В.
І місце Островський Іван – Хмельницька Софія Студія танцю «Імперія танцю»  Макашев А.С.
ІІ місце Сингаєвська Софія Ансамбль бандуристів "Доріженька" Сингаєвська Г.М.
ІІ місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
ІІ місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.

Міський фестиваль «Щедрівочка щедрувала»

Подяка   Зразковий художній колектив хор «Соняшник» Рябінко С.М.

Святковий Різдвяний концерт «Ой радуйся, земле!»

Подяка   Театр естрадної пісні «Перлинки» Коломицька Д.Л.

Міжнародний фестиваль-конкурс «Салют, Карпати-Буковель!»

ІІ місце   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»

Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.

ІІ місце   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»

Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.

Міжнародний конкурс «Новорічні поробки»

Диплом Пархомчик Дар'я Гурток «Феєрверк фантазій» Гонца І.Ю.
Диплом Ляшенко Дар'я Гурток «Феєрверк фантазій» Гонца І.Ю.
Диплом Дуброва Софія Гурток «Феєрверк фантазій» Гонца І.Ю.
Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
ІІІ місце Саранчук Поліна Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.
ІІІ місце Бондаренко Дар'я Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Вишгородська Покрова"
ІІ місце   Зразковий художній колектив хор "Соняшник" Рябінко С.М.

Всеукраїнський турнір зі спортивних бальних танців «Autumn Cup»

І місце

Губенко Єгор –

Сар'ян Арпенія
Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
І місце

Басанін Олександр –

Радукан Катерина
Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
І місце

Горянський Лев –

Ковальчук Софія
Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
І місце Дерев'яча Павлина Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Ukr West Art Fest» 
І місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
І місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
І місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
І місце   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.
Диплом   Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance»  Ємець І.Г.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Family Cup»

ІІІ місце

Губенко Єгор –

Сар’ян Арпенія
Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

Міжнародний фестиваль танцю «Golden step»

ІІІ місце

Островський Іван –

Хмельницька Софія
Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
ІІІ місце

Островський Іван –

Хмельницька Софія
Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Inspiration cup»

ІІІ місце

Островський Іван –

Хмельницька Софія
Студія танцю «Імперія танцю»

Макашев А.С.

Міський фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талантів в «Україні»

І місце   Студія танцю "Імперія танцю" Макашев А.С.
Диплом   Анссамбль народного танцю "Промені Хорса" Якубовський В.А.

Міський конкурс дитячої та юнацької творчості «Мій домашній улюбленець»

І місце Василенко Діана Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка» Вороніна Л.Д.
ІІІ місце Пархоменко Євгенія Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка» Вороніна Л.Д.
Міський конкурс дитячої та юнацької творчості "Мій домашній улюбленець" 
І місце Василенко Діана Зразковий художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" Вороніна Л.Д.
ІІІ місце Пархоменко Євгенія Зразковий художній колектив гурток м'якої іграшки "Казка" Вороніна Л.Д.
Районний конкурс патріотичного малюнку "Моя Україна" до 26-ї річниці Незалежності України
І місце Тягун Єва Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" Долгушина Н.Н.
І місце  Отрок Алевтина Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" Долгушина Н.Н.
Грамота Прокопович Софія Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" Долгушина Н.Н.
Грамота Сандуляк Даніела Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва "Сонечко" Долгушина Н.Н.
І місце Квілинська Софія Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" Гонца І.Ю.
Грамота Поченюк Дар` я

Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик"

Гонца І.Ю.
Грамота Погасій Анна

Гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик"

Гонца І.Ю.
Міський конкурс творчих робіт родин м.Києва «Україна – держава моя» 
ІІІ місце    Будинок дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" Лук`янюк Н.В.

Всеукраїнський конкурс «Арт Країна Kids»

Диплом Проскурка Марія Зразковий художній колектив ТО «Волошка» Чернюк Т.М.
Диплом Філіпенко Марія Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.
Диплом   БДЮТ «Дивоцвіт» Лук’янюк Н.В.
Районний тур Київського міського фестивалю творчості для дітей та молоді «Повіримо в себе»
Диплом Вдовенко Кирило Гурток «Феєрверк фантазій» Гонца І.Ю.
Диплом Ханенко Анна Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Гонца І.Ю.
Диплом Лучко Владислав Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»

Долгушина Н.Н.

VІІ міська методична виставка

Диплом   БДЮТ «Дивоцвіт» Лук’янюк Н.В.
Арт-фест «Веремія»

Подяка

Григор’єва Софія

Волобуєва Дарина

Жижилєва Анастасія
Гурток «Феєрверк фантазій» Гонца І.Ю.

Подяка

Латишева Юлія

Бабенко Яна

Регуш Діана

Шевцова Анастасія
Гурток образотворчого мистецтва «Колорит» Мачула С.С.

Подяка

Воловик Наталія

Шмитоль Марта

Филипповська Аліса

Філіпенко Марія

Назарова Ксенія

Сурайченко Георгій

Гончар Таїсія

Головіна Єлизавета

Єрмішкіна Єлизавета

Онофрійчук Карина

Різун Єліна

Чапенко Тарас

Скріпкіна Софія

Дмитренко Ольга

Мишко Марина

Давиденко Поліна

Фісаревська Дар’я

Бибик Олександра
Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.

ІХ Благодійний фестиваль «Серце зігріте любов’ю»

Подяка   Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.

Міжнародний фестиваль-конкурс творчих колективів «Калейдоскоп талантів»

ІІ місце   Ансамбль народного танцю «Промені Хорса» Якубовський В.А.
ІV Міжнародний фестиваль зі спортивних бальних танців «Stars Festival Awards-2017» 
І місце

Гнибіда Вероніка

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

VІІ Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва»

ІІ місце

ІІ місце

  Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»

Борзенкова І.В., Бєльтюкова І.Е.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Миколаєва зірка»

ІІІ місце Полулященко Андрій – Мельник Анастасія Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

Всеукраїнська виставка «Арт-країна – Kids»

Диплом

Губар Поліна Гурток «Майстерня глиняної іграшки» Назаренко Р.В.

Диплом

Волобуєва Дар’я Гурток «Феєрверк фантазій» Гонца І.Ю.

Диплом

Диплом

Воробйова Ксенія

Ніколаєва Дарина
ТО «Волошка» Чернюк Т.М.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Team Dance Cup»

І місце

І місце

Островський Іван – Хмельницька Софія Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

Всеукраїнськізмаганнязбальнихтанців«Kyiv Region Open – New Year`s Ball»

І місце

Львова Єлизавета

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІ місце

Єфимчук Віра

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІІ місце

Калашнікова Віра Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Щаслива дитина- квітуча Україна»

Диплом

Гончар Таїсія

Нечипоренко Ірина

Філіпович Маргарита

Богачова Марія

Кириченко Антон
Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.

ІV Відкритий Міжнародний фестиваль зі спортивних бальних танців «Київська Русь - 2017»

І місце

Бачинська Марія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

І місце

Куля Анастасія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

І місце

Невмержицька Валерія

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІ місце

Плісак Маргарита

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІ місце

Павленко Аліна Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІ місце

Деревяга Павліна

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІ місце

Сіліверстов Олександр – Калашнікова Віра

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІ місце

Басанін Олександр – Радукан Катерина Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

І місце

Машуров Вадим

Куценко Марія

Василенко Діана
Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка» Вороніна Л.Д.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Ukrainian open cup ‎2018»

І місце Завадський Вячеслав – Череп Зоя Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
І місце

Мішук Анастасія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.
І місце

Львова Єлизавета

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.
І місце

Єфімчук Віра

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІ місце

Куля Анастасія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІ місце

Костенко Вероніка

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІІ місце

Костенко Вероніка

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІІ місце

Колосовська Ізабела Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

Всеукраїнські змагання з бальних танців «Crystal Cup»

ІІ місце

Калашнікова Віра

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІ місце

Сіліверстов Олексанр та Калашнікова Віра Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового а образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

І місце

Тягун Єва

Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.

ІІ місце

Демидова Ольга

Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко» Долгушина Н.М.

ІІ місце

Чуднецова Аліна Гурток образотворчого мистецтва «Колорит» Мачула С.С.

І місце

Ковбасюк Дар’я Зразковий художній колектив ТО «Волошка» Чернюк Т.М.

ІІ місце

Гнибіда Альона

Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка» Вороніна Л.Д.

ІІ місце

Машуров Вадим Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка» Вороніна Л.Д.
ІІІ місце Пархоменко Євгенія Зразковий художній колектив гурток м’якої іграшки «Казка» Вороніна Л.Д.

Всеукраїнський турнір зі спортивних бальних танців «Мulti Dance»

І місце

Гнибіда Вероніка

Гончарук Марія

Хрисєва Альбіна

Дегтяр Віра

Всяких Емілія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІ місце

Чутченко Вікторія

Білик Євгенія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІІ місце

Дмітрієва Вікторія

Мішук Анастасія
Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

І місце

Горянський Лев –

Ковальчук Софія 
Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІ місце

Деревяга Павліна

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІІ місце

Губенко Єгор – Сар’ян Арпенія Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

Всеукраїнський турнір з бальних танців «Dance Sport Life 2017»

І місце

Кльопіков Данило – Єфімчук Віра

Плісак Маргарита

Ковалевська Марія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

ІІІ місце

Курок Софія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.

І місце

Германова Анна

Ван Марія

Невмержицька Валерія

Сніцарук Ярослава

Островський Іван – Хмельницька Софія

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІ місце

Горянський Лев – Ковальчук Софія

Кравчук Анастасія

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІІ місце

Сніцарук Вероніка

Пташник Любов

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

Всеукраїнський турнір з бальних танців «Кубок Асгарда»

І місце

Островський Іван –  

Хмельницька Софія

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

ІІ місце

Калашнікова Віра

Полулященко Андрій –  Мельник Анастасія

Полулященко Андрій –  Мельник Анастасія

Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.
ІІІ місце Сніцарук Вероніка Студія танцю «Імперія танцю» Макашев А.С.

І місце

Карпенко Ілля – Рудоквас Вероніка

Курок Софія

Плісак Маргарита

Гнибіда Вероніка

Казимір Варвара

Коропенко Валерія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.
ІІ місце

Артемчук Валерія

Куля Анастасія

Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.
ІІІ місце

Дмітрієва Вікторія

Мішук Анастасія
Студія танцю «Імперія танцю» Лобановська Ю.В.