Наші випускники

В Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" проводиться робота з профорієнтації дітей. Рівень навчання у наших гуртках і творчих колективах дозволяє вихованцям вступати до  вищих закладів освіти художнього, дизайнерського, музичного, хореографічного та педагогічного профілів. Багатьом нашим вихованцям заняття в гуртках допомогли обрати майбутню професію.

 

Мачула Світлана Олійник   Ірина Ташута Ірина  Камілова Альона Остапенко Ганна Гордійчук Марія

Сало Тетяна

Озима Марина

Рудницька Леся

Матіас Олексій

Плужник Ірина

Бондар Остап

Гайсинська Лариса

Савченко Марія

Кленчен Ганна

Долгополова Наталія

Гурневич Ганна

Небогаткіна Оксана

Гнатюк Людмила

Нечипоренко Катерина

Сало Олена

Кошлань Любов

Куліш Наталя

Федчишин Олександр

Справцева Вікторія

Кириченко Анастасія

Ельман Євген

Хоміченко Вікторія

Скрипка Мар'яна

Мельник Михайло

 Корнус Юрій

Хоменко Євген 

Лампека Іван 

Лампека Роман

Артеменко Ніна 

Мельник Юрій

Черноус Ганна 

 Ардашнікова Ганна

Куцан Віталій 

Кулик Маргарита 

Міненко Ганна 

Дзівалтовська Тетяна 

Корчак Інна

Шляхтін Іван

Винниченко Світлана

Кулик Ольга

 Хоменко Антон

Макаренко Богдан

Кащенко Ярослав

 Посвистак Павло

 Ясько Алла

 Погорєлова Ганна

 Шестова Анна

Виноград Каріна

Петрук Валентина

Розовенко Альона Машуров Вадим Татарчук Діана Хорошун Дар'я Шевчук Діана 

 Подюк Марина 

Гуцалюк Наталія Ніколаєнко Дмитро  Бриж Аліна  Максименко Катерина Смагін Назар

Калішина Ярослава

Лисенко Аліна  Полулященко Андрій Дементьєва Анастасія Вегеренко Ірина  Сторожук Дар'я

Майстренко Ірина 

Регуш Діана Гінжалюк Михайло 

Плєшнова  Олександра  

Троян Поліна  Герасименко Віталій

Петруньок Дарина

Мазур Аліна  Сергейчук Тетяна  Сокирко Карина  Харіна Антоніна Кругляк Єлизавета

Маселко Софія 

Федчишин Олександр Нікітенко Михайло  Бондар Остап Ципко Софія Мельнікова Анна
 Петрова Катерина  Стасюк Марія  Казаков Дмитро  Крайнюк Наталія Чурілкіна Єлизавета

Товстик Олександра 

Тимченко Леся

Марченко Юлія Комар Тетяна  Шевченко Дар'я Яворська Вероніка Дворецька Марина

Стрелківський Андрій 

Капустіна Поліна  Чернов Данило Борзенкова Валерія  Гонца Руслана Пономарьова Аліна

Москаленко Карина

Батрак Юлія